bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,127.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,700.92
tether

Tether (USDT)

$ 0.999326
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216040
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.45
Kripto Para HaberleriHaberler

Winklevoss Kardeşler Kripto Para Türevleri Sunma Planları İçin İş İlanı Yayınladı

Winklevoss kardeşler en büyük bitcoin milyarderlerinden biri olarak biliniyor. İkizler, BTC’e en erken yatırım yapan isimler olarak gösteriliyor.

Milyarderler ilk olarak Facebook’a açtıkları tazminat davası ile tanınmıştı. Dava sonucunda yaklaşık 65 milyon dolar aldıkları da bildiriliyor.

Aktarılan son bilgilere göre Winklevoss ikizleri tarafından işletilen kripto para borsası Gemini, türev piyasasını incelemeye başladı. 

Hem kurumsal hem de perakende kullanıcılar için kripto para birimi hizmetleri sunan firma, bir iş ilanına göre şu anda bir türev yöneticisini “sınıfının en iyisi türev platformu oluşturmak” için işe alıyor. 

İş ilanı, “Sürekli gelişen bir iş ortamında değişim hizmetlerinin strateji ve operasyonlarını yönetme deneyimine sahip bir aday arıyoruz” ifadelerini içeriyordu.

Ek olarak “İdeal aday, departmanlar arası işbirliğini ve türev stratejimizin yürütülmesini sağlamak için iç ilişkileri geliştirme yeteneğine sahip olmalıdır.” Denildi.

Üstelik türev piyasasına girmek isteyen tek firma Gemini değil. Eylül ayında Coinbase, vadeli işlem komisyonu yatırımcı statüsünü elde etmek için Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’ne başvuruda bulundu

Bunun yanında geçen ay FTX.US, müşterilerine türev ürünler sunmak için LedgerX’i satın alma işlemini tamamladı. Gemini’nin sözcüsü, hizmet planlarına ve iş ilanlarına dair yorum yapmaktan kaçındı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala