Bitcoin HaberleriHaberler

Willy Woo: ”Yeni Yatırımcılar Bitcoin Fiyatını 100.000 Dolara Ulaştırabilir”

En iyi kripto yorumcularından biri olan Willy Woo, Bitcoin’in boğa koşusunun bir yıl daha uzayabileceğini söylüyor.

Woo, Preston Pysh‘in ev sahipliği yaptığı “Bitcoin Fundamentals” podcast’inin bir bölümü için yapılan röportajda, uzun vadeli Bitcoin akümülatörlerinin, özellikle önceki boğa döngüleriyle karşılaştırıldığında, her zamankinden daha zengin olduğunu kaydetti.

Woo, yüksek net değerli yatırımcıların bolluğunun Bitcoin’in fiyat görünümü için olumlu olduğunu ve BTC üzerinde önemli miktarda satın alma baskısı oluşturduğunu söyledi.

Kripto para yorumcusu konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

”Bu yatırımcılar aile ofisleriydi, bir seferde 1 milyon dolar gibi önemli miktarda satın alma işlemi yapan yüksek net değerli bireylerdi. Yani perakende değillerdi ve satın alıyorlardı.”

Woo, yeni yatırımcıların Bitcoin fiyatını 100.000 dolara ulaştıracağını tahmin etti:

”Bu yılın ilk yarısında satın alınan tüm yeni adamların artık uzun vadeli sahip oldukları ve zirvede oldukları noktadayız. Bizi altı rakamlı seviyeye götürmek için gerekli olan kilitlenmeyi sağlıyorlar.”

Woo bir zaman çizelgesi vermekle ilgili olarak, Bitcoin’in yükseliş döngüsünün bir yıl daha uzayacağına ve fiyatın önümüzdeki altı ay içinde altı haneye ulaştığına işaret eden zincir üstü verilere atıfta bulundu.

2021’in bitmesinden önce “muhtemelen çok daha erken” olmasa bile, %50 fiyat artışının gelecek yılın orta noktasından önce “neredeyse kesinlikle” gerçekleşeceğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala