bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Bitcoin HaberleriHaberler

Wave Financial CEO’su: ”Bitcoin, DeFi ve NFT’lerin Kurumsal Kabulü Artacak”

Wave Financial Group CEO’su ve Kurucu Ortağı David Siemer DeFi’nin hala çok erken aşamalarda olduğunu ve yolda büyük bir yenilik gördüğünü dile getirdi. Siemer bir süredir kriptonun değerine inanıyor ve kripto ekosisteminde benimsenmenin artacağını söylüyor.

Siemer, “2010 yılında bitcoin ile ilgilenmeye başladım, kripto para birimleri konuşulmadan önce, sadece bitcoin mevcuttu” dedi.

Yönetici konuşmalarının devamında “Gerçekten erken davrandım. Ama o zamanlar nereye gideceğini söylemek zordu” ifadelerini kullandı.

Siemer Şubat 2012’de ilk kez her biri yaklaşık 8 dolardan bitcoin satın aldı. Bitcoin’in fiyatı bu fiyattan yaklaşık %749.900 arttı. CEO, “Keşke sattıklarımı geri alabilseydim, ”diye şaka yaptı.

Wave Financial Group CEO'su ve Kurucu Ortağı David Siemer

Siemer, 2016 yılının başlarına kadar tam zamanlı olarak kriptoya girdi. İlk kripto fonunu 2017’de başlattı ve 2018’de Wave Financial‘ı kurdu. Başarılı yönetici, “Bitcoin’in benim için en büyüleyici yanı, tamamen arz ve talebe dayalı tarihteki ilk varlık olmasıdır” ifadelerini kullandı.

Ek olarak Wave Financial’in yönetim altındaki yaklaşık 1,5 milyar dolarlık varlığa (AUM) ulaştığını söyledi. Siemer, Wave Financial’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) altında federal olarak düzenlenmiş bir yatırım danışmanı olduğunu ve iki ana faktörden oluştuğunu vurguladı.

Siemer, şirketin kendisinde herhangi bir bitcoin olmamasına rağmen, müşterileri ve yönettiği fonlar adına kripto para bulundurduğunu söyledi. “Genelde ana şirket düzeyinde kriptoya bilanço yatırımı yapmıyoruz” diye ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala