bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 56,919.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,698.52
tether

Tether (USDT)

$ 0.996322
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215098
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.17
Altcoin HaberleriHaberler

Toronto merkezli Wealthsimple Shiba Inu Kripto Para Birimi İçin Destek Eklediğini Duyurdu

Toronto merkezli çevrimiçi aracılık hizmeti Wealthsimple, Perşembe günü yaptığı açıklamadaShiba Inu kripto para birimi için destek eklediğini duyurdu.


Wealthsimple, Temmuz 2020‘de kripto para ticaretine girişerek Wealthsimple Digital Assets adlı yeni bir yan kuruluş kurdu.

Başlangıçta, kullanıcıları yalnızca en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ether ile ticaret yapabildiler. Haziran ayında, kripto para birimi teklifini genişletmek için Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’ndan (OSC) onay aldı. Solana, Cardano ve Dogecoin dahil olmak üzere 14 yeni dijital varlığı listeledi.

Geçen ay şirket, emeklilik planlarına kripto para birimi tabanlı borsada işlem gören fonları da ekledi. 2014 yılında kurulan Wealthsimple, şimdi 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Popüler çevrimiçi ticaret platformu, kullanıcıların kripto para birimlerini diğer cüzdanlara çekmelerine izin vermediği için eleştirilere maruz kaldı, ancak bu durum Robinhood için de geçerli.

Wealthsimple müşterileri, yalnızca uygulama içinde kripto ticareti yapabilir. Ek olarak Robinhood rakipi Public.com da Ekim ayında Shiba Inu listeledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala