Kripto Para HaberleriHaberler

Tezos Blockchain, Behance’nin NFT Merkezli Programını Destekleyecek

Yüksek performanslı bir akıllı sözleşme platformu olan Tezos (XTZ), Behance’nin NFT modülünün lansman ortakları arasında yer alıyor.

Behance artık kullanıcıların NFT’lerini görüntülemelerine izin veriyor

İçerik oluşturucuların fikirlerini paylaşmasına olanak tanıyan ve dünya lideri bir platform olan Behance‘nin duyurusuna göre platform, değiştirilemez token (NFT) işlevselliği sunmaya hazır.

Bu nedenle, kripto para birimi kullanıcıları, NFT’lerini platformun tüm ziyaretçilerine görünür kılmak için artık cüzdanlarını Behance’e ekleyebilir.

Blok zinciri ağı Tezos (XTZ), bu çözüm içinde hayata geçen ilk blok zincirler arasında olacak. Ayrıca program, Polygon (ex-Matic Network, MATIC), Solana (SOL) ve Flow (FLOW) gibi diğer birinci sınıf akıllı sözleşme ağları tarafından desteklenecek.

İçerik oluşturucuların telif hakkı, bir İçerik Doğruluğu Girişimi mekanizması tarafından korunacak. Bu modülü desteklemek ve geliştirmek için Behance, OpenSea, SuperRare, KnownOrigin ve Rarible gibi tüm üst düzey NFT pazaryerleriyle işbirliği yapacak.

Tezos (XTZ) için bu, NFT segmentine girişinde bir başka kilometre taşı olarak nitelendiriliyor. Bunun yanında Tezos merkezli pazar yeri Hic et Nunc, çevre dostu dijital koleksiyon platformları konseptine öncülük ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala