Altcoin HaberleriHaberler

Tether, yanlış algılara ışık tutmak amacıyla yeni bir paylaşımda bulundu

Tether, Twitter üzerinden yanlış algılara ışık tutmak amacıyla yeni bir video yayınladı. Paylaşımda, suç faaliyetlerini ve güvenlik tehditlerini engellemeye çalışmak için düzenleyici kurumlarla iş birliği yapıldığına dikkat çekildi.

Finansmana Daha Şeffaf ve Demokratik Bir Erişim İçin Mücadele Sorumluluğu Üstleneceğiz

Tether, ”Finansmana daha şeffaf ve demokratik bir erişim için mücadele sorumluluğu üstleneceğiz. Bunu müşterilerimiz ve sektörümüz için yapıyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Bunun yanında Tether’ın ilk kripto para projelerinden biri olduğu ve kötü aktörlerin önlenmesi için pek çok önlem alındığı vurgulandı.

”Geleneksel bankacılık çözümlerindeki boşlukları gidermek için kripto para piyasasındaki potansiyeli gördük. Tether, on milyarlarca dolarlık piyasa değerine ulaştı ve büyümeye devam ediyor” İfadeleri kullanıldı.

Tether’ın Teknolojiden Sorumlu Yöneticisi (CTO) Paolo Ardoino, sosyal medya platformu Twitter’da paylaştığı bir gönderide ”Şeffaflık ve sağlamlıkta daha da ileri gitmek için üzerinde çalıştığımız bazı şeyleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum!” Diye konuştu.

Tether, yaptığı açıklama da ”Yıllardır piyasa oynaklığının bir çok aşamasında söz verdiği şeyi yaptığını, istikrarlı kaldığını ve büyümeye devam etmekte kararlı olduğunu” belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu