Bitcoin HaberleriHaberler

Tanınmış Yatırım Stratejisti, Bitcoin Zinciri Verilerinin Yükselen Fiyat Hareketi Önerdiğini Söyledi

Saygın hisse senedi araştırma analisti ve yatırım stratejisti Lyn Alden, yakın tarihli bir röportajda Bitcoin boğalarının önümüzdeki altı ay boyunca ayılardan daha güçlü bir duruma sahip olacağını söyledi.

26 Ekim’de Kitco News ile yaptığı röportajda Lyn Alden Investment Strategy‘nin kurucusu, Bitcoin ve kripto pazarları için yükseliş yönüne işaret eden zincir üzerindeki verileri vurguladı. Analist, verilerin şu anda “oldukça boğa” göründüğünü ve muhtemelen önümüzdeki altı ay için düşüş senaryosunu yeneceğini söyledi.

The Daily Hodl tarafından bildirildiği üzere, şunları açıkladı:

Genel olarak, zincir üstü göstergeler şu anda genellikle yükseliş gösteriyor. Genel olarak, altı ay boyunca bakıldığında, yükseliş durumunun düşüş durumundan çok daha güçlü olduğunu söyleyebilirim.

Makro yatırım stratejisti, Bitcoin’in geleceğinde bir ayı piyasası olasılığına açıktı, ancak fiyat düşüşünün geçmişteki önceki “kripto kışı” döngülerinden farklı olacağını öngördü. Alden, ayı döngüsünün kısmen piyasanın ne kadar “mutlu” olduğuna bağlı olacağını ve önceki fiyat düşüşlerinin yatırımcı güdümlü çılgınlığın sonucu olduğunu belirtti.

Yani önceki kripto kışlarında, Bitcoin ve diğer kriptolarda son derece yüksek bir coşku yaşadınız. Bence burada, çoğu göstergeye göre, Bitcoin’in daha önceki zirvelerde gördüğünüz o yüksek öfori zirvelerine ulaştığını görmediniz.

Alden, Bitcoin için büyük bir fiyat koşusunun “daha uzun bir soğuma dönemine” yol açacağını tahmin etti, ancak nihayetinde, önceki kripto kışları kadar uzun olmayacağı sonucuna vardı. Madeni paranın “sıkı” arzına kıyasla Bitcoin’in mevcut ana akım durumu ile talebin çok yüksek olduğunu söyledi. Gelecekteki yarılanmalarla büyütülmeye devam edecek bir özellik.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala