Kripto Para HaberleriAltcoin HaberleriHaberler

Takipçileri Elon Musk’ın Tweet’ini ‘Ti’ye Aldı

Önde gelen bir Dogecoin hayranı olduğu bilinen ve sosyal medyadaki mesajlarıyla fiyat hareketlerini etkileyen Tesla CEO’su Milyarder Elon Musk, intikam içgüdüsü ve İncil’deki dönüş yönteminin olup olmadığı hakkında düşüncelerine değinmek için tweet attı.

Ancak bir Twitter kullanıcısı şaka yollu bir şekilde Tesla CEO’sunun tweetinde Dogecoin ile ilgili gizli bir mesaj olduğunu varsayarak bir yanıt attı.

Musk’ın hayranları tweetleriyle dalga geçiyor

Elon Musks’ın tweet’i, bir saldırgana karşı diğer yanağını çevirmenin çok güçlü bir fikir olduğunu, çünkü böyle yaparak bir kişinin intikam döngüsünü bitirdiğini anlatıyordu.

Yatırımcı olduğunu iddia eden 232.100’den fazla takipçisi olan @greg16676935420 isimli bir Twitter kullanıcısı, şaka yollu bir şekilde Musk’ın bu tweet’inin kelimelerinin içinde “DOGE güçlüdür” ifadesini sakladığını varsaydı.


Ancak başka bir takipçi de, greg’in Elon Musk’ın tweetine yaptığı yorumun, iddiaya göre DOGE’nin değil ETH’nin güçlü olduğu anlamına geldiğini belirtti.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Meksika’daki Uyuşturucu Kartelleri Yasadışı Operasyonlarını Finanse Etmek İçin BTC Kullanıyor

Musk, DOGE, BTC ve ETH zulalarını elinde tutuyor

Hafta başında, Tesla patronu Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin olan kripto para birimi varlıklarını satmayacağını açıklamıştı.

Üç kriptonun hepsinin fiyatları kısa sürede biraz da olsa yükseldi; DOGE kripto borsalarında 11 sente yükselerek kısa süreli de olsa yüzde 9’luk bir artış gösterdi.

Musk’ın Dogecoin’i elinde tutmasının ve parlak geleceğine inanmasının nedenlerinden biri, DOGE’nin temelde gördüğü diğer kriptolardan daha iyi olduğunu düşünmesidir. Milyarder CEO aralık ayı sonlarında Lex Fridman‘ın bir podcast’inde bunu konuyla alakalı net düşüncelerini dile getirmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu