Altcoin HaberleriHaberler

Bir Süpermarket Çalışanı Shiba Inu Milyoneri Olduktan Sonra İşini Bıraktı

Fortune tarafından aktarılan bilgilere göre, kuzey İngiltere’den 35 yaşındaki bir süpermarket çalışanı olan Rob, Shiba Inu kripto para biriminin yardımıyla hayatını değiştirecek parayı kazanmayı başardı.

Zor kazanılan parasını Şubat ayında, Dogecoin rakibi olan Shiba Inu’ya yatırmaya başladı. Bu tehlikeli yatırım düşüncesi Rob için son derece iyi sonuç verdi.

Porsiyonlar halinde 8.000 Dolar yatırım yaptıktan sonra, mem coin’in ilk kez ana akım ilgiyi topladığı Mayıs ayına kadar hisseleri oldukça fazla değer kazandı.

Rob, yarım milyon doları nakde çevirdikten ve toplam tutarı banka hesabında gördükten sonra son derece duygusal olduğunu söylüyor:

”Oldukça fakir bir geçmişten geliyorum. Bu kadar paraya sahip olmanın hayalini bile kuramazdım.”

Mutluluktan bunalan şanslı alıcı, Shiba Inu ile zengin olduktan sonra depo yönetimi işini bıraktı. Şimdi, evde oturan bir baba olmakla meşgul. Rob, oğluna bakmanın yanı sıra, gelişen toplulukta da oldukça aktif.

Halen Shiba Inu’nun yanı sıra Doge Killer (LEASH) gibi diğer birkaç Dogecoin alternatifine sahip yedi haneli bir yatırımı bulunuyor.

Dogecoin’in çılgın rallisinden sıyrılan Shiba Inu, 2021’in beklenmedik başarı öyküsü haline geldi ve Ekim ayı sonlarında piyasa değeri ile en büyük 10 kripto para birimi arasına girdi.

Bununla birlikte, kripto para birimi şu anda rahatsız edici bir düzeltmenin ortasında ve bir haftadan kısa bir sürede %39 oranında değer kaybetti.

Bu zayıflık, Kraken’in Shiba Inu‘yu listeleme konusundaki isteksizliği ve toplam arzın kabaca %13‘ünü kontrol eden meme coin’in en büyük balinası tarafından yapılan son transferlerin ortasında geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala