bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,127.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,700.92
tether

Tether (USDT)

$ 0.999326
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216040
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.45
Kripto Para HaberleriHaberler

Stripe, Kripto Para Odaklı Yeni Bir Mühendislik Ekibi Oluşturuyor

Ödeme firması Stripe, Web3 ödemelerinin geleceğini inşa etmek kripto para odaklı yeni bir mühendislik ekibi oluşturacağını duyurdu.

Stripe’in kripto para mühendisliği başkanı Guillaume Poncin, bugün Twitter’da iş ilanını duyurdu. Poncin,​​”@Stripe’de yeni bir kripto ekibi kuruyoruz. Web3 ödemelerinin geleceğini inşa etmek için mühendisleri ve tasarımcıları işe alıyoruz” diye yazdı.

İşe alma hamlesi, Stripe CEO’su Patrick Collison‘ın kripto para birimlerine karşı “ çok şüpheci ” olduğunu söylemesinden iki yıl sonra geldi.

Stripe, kripto para pazarındaki potansiyel fırsatları izleyerek giderek artan sayıda geleneksel finans firmasını takip etmeye başladı.

İş ilanına göre mühendislik ekibi “Stripe’in kripto para stratejisini desteklemek ve bilgilendirmek için temel oluşturacak” ve Stripe’in kullanıcı ara yüzünden arka uç operasyonlarına ve hatta ödeme ve kimlik sistemlerine kadar her şeyi etkileyecek.

Pozisyonlar, bir mühendis olarak 10 yıldan fazla deneyime sahip ve kripto alanında gelişen bir geçmişe sahip olması gereken Amerika Birleşik Devletleri merkezli mühendislerle sınırlı olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala