Bitcoin HaberleriHaberler

Steve Wozniak: Bitcoin Yakın Gelecekte 100 Bin Doları Vuracak!

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in (BTC) yakın gelecekte 100.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Steve-O’nun Wilde Ride podcast’inde Apple’ın kurucu ortağı, Bitcoin’den ve son birkaç yılda ne kadar başarılı olduğundan, yakın gelecekte 100.000 dolara nasıl ulaşabileceğinden bahsetti.

Steve Wozniak, Bitcoin’in 100.000 Doları Görebileceğine İnanıyor

Wozniak podcastte Bitcoin hakkında konuşurken, Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmasının mümkün olabileceğinden bahsetti. Şu anda Bitcoin ve dijital para birimlerine olan ilginin oldukça yüksek olduğunu belirtti. Ayrıca yıllar önce Coinbase kullanarak Bitcoin’e yatırım yaptığını ve bu paraların şu anda orada durduğunu belirtti.

Ek olarak, niyetinin Bitcoin’in fiyatı ile spekülasyon yapmak değil, onunla deney yapmak ve nasıl çalıştığını anlamak olduğunu söyledi. Bununla birlikte, Bitcoin’in son yıllarda yaşadığı fiyat artışı sayesinde, yatırımından muazzam bir getiri elde ettiğini söyledi.

Wozniak, Bitcoin’in gelecekteki fiyatı hakkında şunları söyledi:

“Hayatımın amacı, oynayacak, deneyecek; ancak para kazanmak için yeterince şeye sahip olmak değil. Bitcoin iki kez yükseldi; bana para kazandırdı ve son zamanlarda Bitcoin’in 100.000 dolara gideceğini düşünüyorum.”

Steve Wozniak’ın Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında ilk kez konuşmadığını da göz önünde bulundurmakta fayda var. Geçmişte, WOZX adlı bir kripto projesinde çalıştı. Ancak bu proje kripto para piyasasının veya yatırımcıların ilgisini çekemedi.

CoinGecko tarafından paylaşılan verilere göre Bitcoin’in şu anda token başına 39.000 dolardan işlem gördüğünü dikkate almakta fayda var. Bitcoin, 2018’in sonlarında 3.200 doların altına düştü ve 2021’in sonlarında bazı kripto para borsalarında 70.000 dolara yaklaşmıştı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Avustralya’da Bir Genç Kripto Para Yatırımını Eve Çevirdi

Son zamanlarda Rusya’nın Ukrayna’yı işgaline ve geleneksel finans piyasalarındaki oynaklığa rağmen, Bitcoin 30.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bu da Bitcoin’e hala büyük bir ilgi olduğu anlamına geliyor. Şimdi asıl soru, Bitcoin’in yakın gelecekte 100.000 dolara yükselip yükselemeyeceği.

Diğer birçok kripto para birimi analisti, BTC’nin gelecekte 100.000 doları geçmesinin ve aşmasının mümkün olabileceğine inanıyor. Yatırımcıların emin olmadığı tek şey, bunun ne zaman olabileceğidir. Bu nedenle, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda fiyatını yükseltecek yeni bir boğa koşusu başlatmasını bekleyip görmemiz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu