HaberlerVideo

Steve Talks, Konuk: Lina Seiche

BTSE’nin global pazarlama yöneticilerinden Lina Seiche, blok zincirinin dünyaya etkisi hakkındaki görüşlerini aktarmak için Stevedabitcoin Youtube kanalına konuk oluyor.

Kripto para birimlerinin şu anki durumu ve gelecekteki konumuna dair uzman görüşlerini öğrenmek için Stevedabitcoin Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Steve Talks | Konuk: Lina Seiche  13.10.2021
Youtube: https://bit.ly/stevetalks-lina-seiche

Kripto Ücretsiz Finans Eğitimi İçin Başvuru Formu: https://bit.ly/icrypex-steve-academy
Icrypex‘in katkılarıyla…

Blockchain Teknolojisinin Dünyaya Etkisi

Bundan seneler önce Bitcoin (BTC) kripto para birimi tüketicilerin karşısına çıktığında blockchain teknolojisi yeteri kadar bilinmiyordu. Kripto para birimlerinin temelini oluşturan bu eşsiz teknolojiden uzmanlar elbette haberdardı. Özellikle 2018 sonrası blok zinciri yavaş yavaş sahneye girmeye başladı. Hala pek çok kişi bu teknolojinin özelliklerine hâkim olmasa da blok zinciri yapay zekâ, sanal gerçeklik ve otomobillerle beraber bir sonraki teknolojik trendler arasına girmiş durumda.

Kripto Para Birimlerinin Gelecekteki Konumu

Bitcoin ve Ethereum gibi demir başların ardından dünyanın gündemine yeni kripto para birimleri girmeye başladı. Şu an piyasada binlerce kripto para bulunuyor. Bunların her biri farklı ekiplere, yol haritalarına, ortaklara, yatırımlara ve hizmet alanlarına sahip. Artık pek çok şirket, kurum ve kuruluş dijital para birimlerini benimsemeye ve sistemlerine entegre etmeye başladı. Herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmayan bu teknoloji harikalarına gösterilen ilgi giderek artıyor. Ancak oldukça spekülatif olan bu varlıkların kısa süre içerisinde değer kaybetme potansiyeli de endişeleri beraberinde getiriyor. Kripto para birimleri bazıları için son derece yüksek getiri sağlayan bir yatırım aracı olarak görülürken, bazıları da bunu bir bahis olarak nitelendiriyor. Finans ve yatırım uzmanlarının büyük bir bölümü kripto paraları genel olarak parayı anlama ve onunla etkileşim kurma şeklimizi sonsuza kadar değiştireceğini düşünüyor. Sonuçları ne olursa olsun kripto para birimleri olmadan bir gelecek düşünmek neredeyse imkânsız hale geldi denenilir. Kripto para birimlerinin şu anki durumu ve gelecekteki konumuna dair uzman görüşlerini öğrenmek için Stevedabitcoin Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Kripto Ücretsiz Finans Eğitimi İçin Başvuru Formu: https://bit.ly/icrypex-steve-academy
Icrypex‘in katkılarıyla…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala