Kripto Para HaberleriHaberler

Solana Cüzdanı SolFlare, Mobil Platformlara Geliyor

SolfFlare tarafından aktarılan bilgilere göre artık iOS tabanlı hem de Android tabanlı cihazlar için yeni bir enstrüman mevcut olacak. Çeşitli uzmanlık seviyelerine sahip kullanıcılar için Solana’nın DeFi ve NFT küreleri segmentinde bir uç nokta görevi görecek.

SolFlare mobil platformlara geliyor

SolFlare ekibi tarafından paylaşılan bir basın açıklamasına göre, mobil versiyonu artık App Store ve Google Play dijital pazarlarında mevcut.

SolFlare mobile, Solana tokenleri SOL ve SLP’nin depolanması ve aktarılması için gözetimsiz bir araç olarak tanıtılıyor. Mobil sürüm, masaüstü ve eklenti sürümleriyle buna benzer bir araç setine sahip olacak.

SolFlare’in kurucu ortağı Filip Dragoslaviç, bu sürümün hem Solana’nın benimsenmesi hem de ekosisteminin ilerlemesi için çok önemli bir adım olduğunu vurguluyor:

”Solana ekosistemini mobil kullanıcılara açmanın, benimseme konusunda oyunun kurallarını değiştireceğini düşünüyoruz. Her yıl giderek daha fazla kripto kullanıcısı mobile odaklanıyor ve Solana deneyimini bu kullanıcılar için kolaylaştırmanın, patlayıcı büyümesini sürdürmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.”

Önümüzdeki sürümlerde, SolFlare Mobile kullanıcıları ayrıca donanım cüzdanı entegrasyonu ve gözetimsiz eşler arası token takasları için bir modül alacak.

Ayrıca SolFlare, temelindeki ses, video içeriği, belgeler ve GameFi birimleriyle Solana tabanlı NFT’lerin saklanması ve gönderilmesi için uygun olacak.

Solana (SOL), şu anda kriptodaki en sıcak trendler arasında yer alıyor. SOL, piyasa değeri ile en büyük stabilcoin olan Tether’i (USDT) geride bırakmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala