bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Kripto Para HaberleriHaberler

SkyBridge Capital CEO’su: Önümüzdeki 12 ila 18 Ay İçinde Kripto Piyasalarına Düşecek Kurumların Çığı

Küresel yatırım firması Skybridge Capital‘in CEO’su, kripto piyasalarının önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde daha fazla kurumsal ilgi göreceğini tahmin ediyor.

The Best Business Show‘un yeni bir bölümünde Anthony Scaramucci, ev sahibi ve Bitcoin boğası Anthony Pompliano‘ya, düzenleyiciler dijital varlıkları satın alma ve tutmayla ilgili engelleri ortadan kaldırmak için hareket ettikçe daha fazla kurumsal yatırımcının kripto çoğunluğuna atlayacağını söyledi.

“Cesur bir tahmin yapacağım, Anthony. Önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde kurumsal çıkarların olacağını düşünüyorum çünkü artık düzenleyici kutuyu kontrol ettirdiniz ve bu kutunun kontrol edilmesi kurumların ‘Hey, bu şeye girmeliyim. Bunun bir parçasına sahip olmalıyım. Bunu anlamak zorundayım’ ve George Soros ne derdi? ‘Yatırım yap sonra araştır’ derdi.”

Scaramucci, şu anda 61.354,19 dolar değerinde olan BTC’nin 50.000 dolara geri dönme olasılığını değerlendiriyor, ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun ilk Bitcoin vadeli işlem borsasına yeşil ışık yakmasından sonra en büyük kriptonun muhtemelen altı haneli işareti kıracağını söylüyor. işlem gören fonlar (ETF).

“Önümüzdeki 12 ayda 150.000 dolara ulaşması muhtemel. Podcast’imi yaparken SALT söyleşimizde sizlerle paylaştığım daha önceki fiyat hedefime bağlı kalacağım. Yıl sonuna kadar yüz bin olduğunu düşünüyorum. Sanırım artık bir geçit açıldı çünkü… Dün bir kurumun “bunu satın alabilirim” diyebileceği bir geçit açıldı.

…Bazı arkadaşlarım, ‘FDA aşıyı onaylayana kadar aşı olmayacağım’ dedi. Bu, Bitcoin için mecazi olarak gerçekleşti. SEC’den onay aldınız. Bitcoin finansal düzenleyici ekosistemde yaşıyor ve hiçbir yere gitmiyor ve şimdi, bu portal sofistike bir erken evlat edinen kurumun ‘Burada suya adım atmam benim için sorun değil’ demesi için açıldı. Bu şeye sahipsem kovulmayacağım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala