Bitcoin HaberleriHaberler

SkyBridge Capital CEO’su Bitcoin’i İnceleyen Herkesin Sonunda Ona Yatırım Yaptığını Söylüyor

SkyBridge Capital CEO’su ve kurucusu Anthony Scaramucci‘ye göre Bitcoin’i ( BTC ) dikkatle inceleyen yatırımcılar sonunda kripto para biriminde hisse sahibi olmaya ikna oluyorlar.

Başkan Donald Trump’ın iletişim direktörü olarak 10 gün görev yapan Scaramucci, CNBC ile yaptığı röportajda, yatırımcıları “Bitcoin’in ne olduğunu anlamaya” çağırdı

Ayrıca yatırımcılara anonim Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto tarafından yazılan belgeleri okumalarını önerdi. Scaramucci, Bitcoin’i anlamanın, dünya çapında birçok önde gelen yatırımcının kripto para biriminin potansiyelini fark etmesiyle kaçınılmaz olarak artan bir benimsemeye yol açacağını söyledi:

“İnceleyen herkes sonunda ona yatırım yapıyor. Bitcoin’e şüpheyle yaklaşan Ray Dalio’ya bakın, şimdi bir Bitcoin yatırımcısı.”

Yönetici, Paul Tudor Jones gibi dünyaca ünlü diğer yatırımcıların ve Amerikalı milyarder Stanley Druckenmiller’ın da Bitcoin satın aldığına dikkat çekti. “Bunlar, Bitcoin’e sahip olmaları gerektiği sonucuna varan harika adamlar” dedi.

Scaramucci, Ocak 2009’daki başlangıcından bu yana Bitcoin’in %100.000′in üzerinde büyüdüğünü kaydetti. “Son on yılda Bitcoin’de bir sentiniz ve nakit olarak 99 sentiniz olsaydı, her şeyden daha iyi performans gösterirdiniz. Sadece bunu bir düşünün” ifadelerini kullandı.

Scaramucci’nin açıklamaları, Bitcoin’in geçen hafta kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın olması ve BTC’nin şu anda 63.277 dolardan işlem görmesiyle geldi. Çarşamba günü, Bitcoin tarihinde ilk kez 67.000 doların üzerine çıktı. Kripto para birimi sadece bir yıl önce 13.000 dolar civarında işlem görüyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala