bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,361.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,750.34
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215400
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.77
Kripto Para PiyasasıHaberler

Skybridge Capital CEO’su 18 Aylık Süreçte Kripto Paralara Kurumsal Bir İlgi Dalgası Öngörüyor

Küresel alternatif yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci yakın tarihli bir röportajda “önümüzdeki 12 ila 18 ay boyunca” kriptoya kurumsal bir ilgi dalgası öngördü.

SkyBridge CEO’su Anthony Scaramucci, “The Best Business Show”un 71. bölümünde (20 Ekim’de yayınlandı) Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, düzenleyici engellerin azaltılmasının ardından kripto pazarlarına daha fazla kurumsal yatırım geleceğini iddia etti. 

Scaramucci diyor ki: 

”Cesur bir tahmin yapacağım. Önümüzdeki 12 ila 18 ay boyunca kurumsal çıkarların olacağını düşünüyorum çünkü artık düzenleyici kutuyu kontrol ettirdiniz ve bu kutunun kontrol edilmesi kurumların ‘Hey, bu şeye girmeliyim. Bunun bir parçasına sahip olmalıyım. Bunu anlamak zorundayım’ demesini sağladı.

Scaramucci, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Bitcoin vadeli işlem borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) onaylamaya başladıktan sonra Bitcoin’in muhtemelen 100.000 dolara ulaşacağını tahmin etti ve ekledi:

”Önümüzdeki 12 ayda 150.000 dolara ulaşması muhtemel. Podcast’imi yaptığınızda SALT konuşmamızda sizinle paylaştığım daha önceki fiyat hedefime bağlı kalacağım. Sanırım yıl sonuna kadar yüz bin olacak.”

Pompliano’ya SEC’in bir Bitcoin vadeli işlem ETF’sini onaylamasının, tıpkı ABD’deki bazı insanların aşı olmayı reddettiği gibi, erken kurumsal yatırımcıların parmaklarını kripto sularına sokma konusunda daha güvende hissetmelerini sağlayacağını söyleyerek, Bitcoin ile ilgili önceki düzenleyici endişeleri COVID aşısınınkiyle karşılaştırdı. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala