Altcoin HaberleriHaberler

Sinema Zinciri AMC, Shiba Inu’yu Kabul Etmeyi Düşünüyor

Dünyanın bir numaralı sinema salonu zinciri olan AMC Theatres, Shiba Inu kripto para birimini bilet ve imtiyaz stant satın alımları için bir ödeme aracı olarak eklemeyi düşünüyor.

Şirket CEO’SU Adam Aron, Twitter hesabında şirketin “Dogecoin katilini” kabul edip etmeyeceğini soran bir anket oluşturdu. UTC saat 12:07 itibariyle 33.079 oy kullanıldı ve bunların %82.5‘i Shiba Inu’yu eklemeyi seçti.

Aron, Eylül ayında takipçilerinin Dogecoin ile ilgili nabzını tutmak için Twitter’da benzer bir anket yaptı ve bu, Tesla patronu Elon Musk’tan başka kimsenin dikkatini çekmedi.

CEO DOGE’i 2022‘nin başlarında ekleneceğini duyurdu. Yıl sonuna kadar Bitcoin, Ether, Litecoin ve Bitcoin Cash yeni ödeme yöntemleri olarak ekleneceğini de duyurdu. Yukarıda bahsedilen tweet’te Aron, BT uzmanlarından oluşan ekibinin şu anda bunun üzerinde çalıştığını söyledi.

En büyük iki mem parası olan Shiba Inu ve Dogecoin, film zinciri için mükemmel bir uyum gibi görünüyor. AMC hissesi, 2021’in başlarında, Reddit’teki WallStreetBets grubundan şiddetli bir şekilde kısa vadeli hisse senetleri satın alan isyancı yatırımcılar nedeniyle çılgına döndü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala