Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu Tüm Zamanların En Yüksek Noktasına Ulaştı

Shiba Inu ( SHIB ) tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı. Robinhood kullanıcıların tokenin ticaret platformuna dahil edilmesi için yoğun bir talep gönderdikleri bildiriliyor.

SHIB son 24 saat içinde %25 arttı ve son yedi gün içinde iki katına çıktı. Ek olarak, Shiba Inu’nun merkezi olmayan borsası Shiba Swap, 7 Ekim’de 452 milyon dolarlık rekor bir işlem hacmini kaydetti.

Bacancy Technology’nin yakın tarihli bir araştırmasına göre, SHIB, 2021’de ayda ortalama 2,8 milyon arama ile Google’da aratılan üçüncü kripto para birimi haline geldi. Bu, ayda ortalama 22 milyon arama yapılan bitcoin ve 6,3 milyon ile Ethereum’un biraz gerisinde kalıyor.

Robinhood kullanıcıları SHIB tokeni istiyor

Son artış, Robinhood kullanıcılarının ticaret platformunun popüler kripto para birimi SHIB’i listeleme talebine bağlanabilir. Robinhood’un bunu yapmasını isteyen bir Change.org dilekçesi 326.000‘den fazla imza topladı. 

Ancak Robinhood CEO’su Vlad Tenev, ticaret platformunun tekliflerine yeni kriptolar eklemeyi “dikkatlice” düşüneceğini söyledi. 

Robinhood geçen ay, yakında 1 milyon müşteriyi aşan kripto cüzdanları sunacağını söyledi. Kripto, Robinhood’un son büyümesi için bir nimet olmasına ve ikinci çeyrek gelirine 233 milyon dolar katkıda bulunmasına rağmen, bu bağımlılık iki ucu keskin bir kılıç haline geldi. 

Robinhood, üçüncü çeyrek finansal sonuçlarında kripto gelirinin 51 milyon dolara düştüğünü açıkladıktan sonra  hisse fiyatları yaklaşık %10 düştü. Bunun ışığında, ikinci çeyrek kripto gelirinin %64‘ü benzer şekilde Shiba’dan ilham alan Dogecoin’den geldiğinden şirket, dilekçe sahiplerinin talebini yeniden gözden geçirebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala