bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,127.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,700.92
tether

Tether (USDT)

$ 0.999326
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216040
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.45
Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu (SHIB) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Shiba Inu iki gün içinde %40'tan fazla yükseldi.

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu, kripto para sıralama sitesi CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, 11 Mayıs’tan bu yana ilk kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Shiba Inu fiyatı sadece iki gün içinde %42 yükseldikten sonra 0,00003940 dolarla yeni bir zirveye ulaştı. Öte yandan Dogecoin, 8 Mayıs zirvesinden hala şaşırtıcı bir şekilde %65 aşağıda yer alıyor.

Shiba Inu

CoinMarketCap verileri, Shiba Inu’nun Coinbase’de en çok işlem gören kripto para birimi haline geldiğini gösteriyor. Shiba Inu’nun Amerika’nın en büyük borsasında Ether, Bitcoin ve Solana’nın toplamından daha fazla olan günlük 1.078 milyon dolarlık işlem hacmi kaydettiğini belirtmekte fayda var. 

madeni para tabanı

15.4 milyar dolarlık piyasa değeri ile Shiba Inu şu anda 13. en büyük kripto para birimidir. SHIB, 32.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 9. sırada kalan Dogecoin’i devirmeye yaklaşıyor.

Robinhood söylentileri ralliyi körüklüyor   

Shiba Inu, çevrimiçi ticaret devi Robinhood’un tokeni listelemeye hazırlandığına dair sürekli söylentiler arasında yükseliyor.

Robinhood rakibi Public.com,20 Eylül’de kripto para birimi desteğini ekledi ve Shiba Inu topluluğunu sevindirdi. Kripto paraların büyük bir bölümü durgun bir şekilde hareket ederken SHIB önemli bir sıçrama yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala