Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu (SHIB) ATH’nin %25 Altında Düştü: Altcoinlerde Son Durum Ne?

En büyük iki meme parası olan Dogecoin ve Shiba Inu, bir günde en önemli fiyat kayıplarını kaydetti. DOGE %7, SHIB ise %11 düştü. Bununla birlikte, CoinMarketCap hala SHIB’nin toplam piyasa değeri açısından DOGE’nin önünde olduğunu gösteriyor.

Popüler altcoinlerden Ethereum ise son birkaç gün içinde iki kez tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı ve en sonuncusu 4.460 dolar oldu. Bununla birlikte ETH geri çekilmeye başladı ve o zamandan beri 200 dolar düştü.

Binance Coin, 530 doların üzerinde birkaç ayın en yüksek seviyesine ulaştı, ancak küçük bir düşüş BNB’yi 520 dolara geriletti.

Cardano (%-2), Solana (%-4), Polkadot (%-3), Terra (%-4.5), Avalanche (%-1.5) ve Chainlink (%-2.5), Ripple’dan daha fazla kayıp görülüyor.

Mark Zuckerburg tarafından bu haftanın başlarında hızlandırılan metaverse çılgınlığı, bazı temsilciler için büyük fiyat kazanımları getirmeye devam ediyor. Decentraland %140 artarak 3.40 Dolar’a yükselirken, The SandBox %70 artışla yaklaşık 2 Dolar’a yükseldi.

Ankr, Horizen, Chiliz, Basic Attention Token, Audius, Enjin Coin, Zilliqa ve Zcash‘ten daha da etkileyici dalgalanmalar geliyor.

Bu nedenle, kripto para birimi piyasa değeri, daha büyük sermayeli alt borsalardan gelen geri çekilmelere rağmen, yaklaşık 2,6 trilyon dolarda kaldı.

Birincil kripto para birimi BTC, Perşembe günü dakikalar içinde 61.500 dolardan 56.500 dolara düştüğünde bir Roller Coaster’dan geçti. Bu, en son 60.000 doların altındaki fiyat düşüşünden kurtulduktan sonra geldi.

Ayılar şu anda hızlandı ve kripto para birimini güneye doğru itmeye başladı. Sonraki saatlerde BTC, 62.500 dolarda durdurulan başka bir yükseliş başlatmadan önce 61.000 dolara düştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala