HaberlerKripto Para Haberleri

Shiba Inu Karlılığı %35 Seviyelerine Geriledi

IntoTheBlock verilerine göre, ikinci en büyük meme kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) karlılığı %35’e düştü. Bu durum, SHIB fiyatlarının son aylarda istikrarlı bir şekilde düşmesinden kaynaklanıyor. Şu anda 0,0002155 ABD doları fiyatla SHIB, Ekim 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000088 ABD dolarından yaklaşık %75 aşağıda seyrediyor.

Shiba Inu Zincir İçi Sinyaller. Kaynak: IntoTheBlock
Shiba Inu Zincir İçi Sinyaller. Kaynak: IntoTheBlock

IntoTheBlock’a göre, mevcut fiyattan para kazanan sahiplerin bileşimine ilişkin IOMAP verilerine göre, Shiba Inu sahiplerinin %35’i tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75’lik bir düşüşün ardından kâr ediyor.

IOMAP, IntoTheBlock tarafından belirtildiği gibi, pozisyonlarında kâr eden (parada), başabaş (parada) veya para kaybeden (paradan) adresleri sınıflandırır. Bu blok zinciri verileri, sahiplerin pozisyonlarının yoğunlaştığı, alım ve satım etkinliği yaratan kilit alanlar sağlar.

ETH Balinaları Shiba Inu Tutuyor

WhaleStats‘ın en iyi 100 ETH balinasına ilişkin analizine göre, Shiba Inu şu anda en popüler ikinci kripto para olan Ethereum’un en büyük sahiplerinin ikinci en büyük yatırımı.

Basitçe tanımlayacak olursak, balina çok sayıda kripto para birimine sahip olan veya büyük bir para sahibi olan kişidir. Yazım esnasında bu yatırımcıların sahip olduğu toplam SHIB miktarı, kümülatif portföylerinin %14.21’i olan 1.300.506.462 $ değerinde. SHIB bakiyeleri şu anda 57.542.125.086.319 tokendir.

WhaleStats’ın Ethereum balinaları listesinin başında “Light” adlı bir cüzdan geliyor. Bu kripto adresinin sahibi şu anda toplam 4.317.094.010$ değerinde SHIB’e tokenine sahip. Bu büyük sahip, 35 trilyon Shiba Inu tokeni veya 773.054.910 $ değerinde kripto tutuyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Vogue, Ukraynalı Savaş Mağduru Çocuklar İçin NFT Satıyor

Büyük bir Ethereum balinası 49.65 milyar Shiba Inu satın aldı. Etherscan’dan gelen ek veriler, bu ETH token yatırımcısının iki haftadan daha uzun bir süre önce benzer miktarda SHIB satın aldığını gösteriyor. Bu yatırımcı, bildirildiği gibi şu anda 4.4 trilyon SHIB’ye sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu