NFT HaberleriHaberler

Shiba Inu, devasa NFT ortaklığı hakkında ipuçları veriyor

Shiba Inu geliştiricisi  Shytoshi BEANsama, son tweet dizisinde büyük bir NFT ortaklığına işaret etti, ancak ayrıntılara değinmedi. Söz konusu ortaklığın Lamborghini ile olabileceği belirtildi.

 

heyecan
Kaynak: Twitter

Lamborghini, buna henüz yanıt vermemiş olsa da , İtalyan otomobil üreticisinin resmi Twitter hesabında bir NFT lansmanı yer alıyor.

İtalyan markası ve lüks spor otomobil üreticisi 20 Ocak’ta yayınlanan 21 saniyelik bir videoda, “İlk NFT’miz geliyor. NFTPRO.” İfadelerini kullandı.

Görünüşe göre köpek temalı Shiba Inu topluluğu, NFT alanında büyük şeyleri ortaya çıkarmak istiyor.

Resmi Discord moderatörü Queenie, Aralık ayının sonlarında, Twitter’daki bir AMA oturumu sırasında, daha fazla ayrıntı açıklamadan 2022’de büyük bir sürpriz olduğunu ima etti.

Bir kullanıcı , Queenie’ye duyuruyu hatırlattı ve “Hey @QueenE_OCE, 2022’nin başında büyük bir duyurunun planlandığını söylediniz. Biliyorum, bu yıl hala erken ama bununla ilgili herhangi bir güncelleme aldınız mı?” Dedi.

Queenine, “Söyleyebileceğim tek şey, hala geliyor! Her şeyi elimizden geldiğince çabuk hazırlamaya çalışıyoruz.” Diye konuştu. SHIB, şu anda 0,000021 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu