Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu, CoinMarketCap’te 14. sıraya yükselerek son kayıpları azalttı

Shiba Inu (SHIB), 22 Ocak’ın en düşük seviyesinden %40 oranında toparlanarak etkileyici bir geri dönüş gerçekleştirmeyi başardı.

SHIB
Tradingview.com

Shiba Inu şu anda CoinMarketCap verilerine göre, Polygon’u (MATIC) geçtikten sonra piyasa değeri bakımından 14. en büyük kripto para oldu.  Köpek temalı kripto para birimi şu anda borsalarda 0.00002316 dolardan işlem görüyor.

SHIB, 6 Ekim’den bu yana en düşük seviyesi olan 0.00001704 Dolara’a gerilemişti. Cumartesi günü piyasa değeri ile 16. sıraya düştü ve diğer kripto para birimlerinden ciddi şekilde düşük performans gösterdi. Artan yakma hızı bile feci düşüşü önlemeye yardımcı olmadı.   

Ethereum tabanlı token, son yükselişin ardından rekor seviyeden hala %-73.37 geride. Verilere göre SHIB sahiplerinin sadece %39‘u şu anda kârda denilebilir.

Bir numaralı kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ise birkaç ayın en düşük seviyesi olan 34.000 dolara düştü. En büyük altcoin olan Ethereum (ETH), 2.300 dolara kadar geriledi.

Bunun yanında en iyi çevrimiçi aracı kurum olan Robinhood, yüz binlerce talebe rağmen henüz Shiba Inu’yu listelemedi. Şirketin finans direktörü Jason Warnick, yeni varlıkların listelenmesi söz konusu olduğunda şirketin seçeneklerini “açık” tutacağını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu