Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu, CoinGecko’da Dogecoin’i Geride Bıraktı

Popüler kripto para birimi Shiba Inu, CoinGecko verilerine göre Dogecoin’i geçtikten sonra resmi olarak en büyük meme coin oldu. 

SHIB’nin mevcut piyasa değeri, Dogecoin’den 636 milyon dolar daha yüksek. Bununla birlikte, CoinMarketCap’te bu yükseliş henüz gerçekleşmedi.

CoinGecko

 

Elon Musk tarafından desteklenen meme kripto para birimi Dogecoin, şimdi ilk 10‘un dışına itildi. Ünlü milyarder, Dogecoin’in 2021‘in başlarındaki büyük yükselişinden sorumlu olarak kabul ediliyor, ancak kripto parayla ilgili son tweetleri bir dalgalanma yaratmadı.

Shiba Inu, Pazar günü Mayıs ayından bu yana ilk kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak Musk, herhangi bir SHIB tokenine sahip olmadığını tweetledi.

Shiba Inu’nun kabaran rallisi, Musk’ın kripto para piyasası üzerindeki etkisinin azaldığının bir işareti olarak gösteriliyor. SHIB bu ay %420 arttı ve diğer altcoinleri adeta ezdi.

Bacancy Technology tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Shiba Inu bu yıl Google’da en çok aranan üçüncü kripto para birimi oldu.

Bugün en çok merak edilen konulardan biri de ünlü ticaret uygulaması Robinhood oldu. Shiba Inu topluluğu tokenin Robinhood uygulamasında listelenmesi için yoğun bir talep gönderdi. Şirketin coini listeleyip listelemeyeceğine dair ise kesin bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala