Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu, Balinalarının Büyük Satışlarına Rağmen %40 Toparlandı

Shiba Inu (SHIB) yeni haftalık seansına yeşil renkte başladı. Coin, geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0.00002058 dolardan yükseliş eğilimine geçti.

SHIB’nin fiyatı, devam eden toparlanma eğiliminden %40′ın üzerinde getiri elde ederek, 11 Ekim’de 0,00002907 Dolar’lık gün içi en yüksek seviyesine ulaştı.

Dogecoin’den ilham alan meme kripto para birimi, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, 0.00002978 Dolar’a yakın teknik direnç seviyesine doğru uzun bir yükseliş gördü.

Shiba Inu

Perakende duyarlılığı

SHIB pazarındaki yükseliş eğilimi, Google Trends‘e göre “Shiba Inu” anahtar kelimesi için artan sayıda internet sorgusu ile aynı zamana denk geldi. 

Web verileri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Shiba Inu trendinde 12 aylık bir zaman diliminde ciddi artış olduğunu gösteriyor.

Bu da artan perakende ilgisine işaret ediyor. Şu anda trend 92 seviyesinde yer alıyor. Bu da en son Mayıs ayının ikinci haftasında görülen 100‘lük en yüksek popülerlik puanına daha yakın. Veriler, daha fazla internet kullanıcısının Shiba Inu hakkında bilgi aradığını gösteriyor. 

Kaynak: Google Trendler

Bununla birlikte, aynı dönemde “Shiba Inu nasıl alınır” anahtar kelimesi için internet sorguları sadece 18 çıkmıştı. Bu oranda da ciddi bir artış gözlemlendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala