bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Altcoin HaberleriHaberler

Shiba Inu Artık Paris’teki Restoran Tarafından Kabul Ediliyor

Paris merkezli bir restoran olan Le Bistrot d’Eleonore et Maxence, yerel halk tarafından görüntülenen çıkartmalara göre Shiba Inu kripto para birimini kabul etmeye başladı. Fransız bistrosu, ünlü bir Roma Katolik kilisesi olan St. Francis Xavier Kilisesi’nin yakınında yer alıyor.

Shiba Inu
 carnetsdeweekends.fr

Menüsünde kırmızı ton balıklı tataki, klasik dana tartar, rosto antrikot ve ahududulu mascarpone kreması gibi pek çok yemek çeşidi bulunuyor.

Son fiyat artışı nedeniyle, Shiba Inu, yatırımcıların giderek daha güçlü bir şekilde benimsediği popüler bir kripto para birimi haline geldi.

Ek olarak Arjantin’de bir gayrimenkul ajansı geçenlerde desteklenen ödemeler listesine SHIB’i ekledi. Shiba Inu son dönemlerde yaptığı büyük sıçramalar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Elon Musk‘ın son zamanlardaki duruşundan etkilenmeyen kripto para birimi şu anda büyük spot borsalarda tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın işlem görüyor.

SHIB, piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi listesinde 13. sırada yer alıyor ve 0.00004196 dolardan kendine alıcı buluyor.

Piyasanın amiral gemisi olan Bitcoin’de 62.995 dolardan el değiştiriyor. İlk 10’daki altcoinlerin büyük bir bölümü de yeşil yakmış durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala