Altcoin HaberleriHaberler

SHIB Sahiplerinin Sayısı 1 Milyona Yaklaştı

Ağın genel büyümesine ve fiyat hareketinin istikrarına ek olarak, Shiba Inu sahiplerinin sayısı bir milyon kullanıcıya yaklaşıyor.

Shiba Inu sahiplerindeki artış

Ağ istatistiklerine göre, şu anda 932.000 kişilik Shiba topluluğuna daha fazla kullanıcı katılıyor. Sayı dünden bu yana yaklaşık 5.000 kişi arttı.

Sahip Sayısı CMC
Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu sahiplerinin sayısındaki en büyük artış, 7 Ekim’de 20.000‘den fazla kişinin meme token rallisine katılmasıyla ortaya çıktı.

Shiba için ne anlama geliyor?

Token sahiplerinin artan sayısı, bir varlığın piyasadaki genel oynaklığını ve beklenen davranışını izlemek için kullanılabilecek bir benimseme göstergesidir.

Az sayıda sahibi olan varlıklar genellikle daha değişkendir ve oldukça sık dalgalanmalar yapma eğilimindedir. Kripto paralar topluluktan daha fazla destek aldığında ve yatırımcıları cezbettiğinde, hem yükseliş hem de düşüş dönemlerinde piyasada daha istikrarlı olma eğilimindedirler.

Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki benzerlikler göz ardı edilemez çünkü her iki proje de artan topluluk desteğine sahip.

Ancak bir DeFi temeli ve sürekli token yakma ile Shiba, topluluğun ilgisini korumak ve gelecekte daha fazla kullanım örneği bulmak için büyük şansa sahip.

SHIB Günlük Grafik
Kaynak: TradingView

SHIB şu anda 0,000055 dolardan işlem görüyor. Daha önce SHIB, önceki ATH’den %50 oranında geri çekildi ve ardından hızla toparlandı. Ne yazık ki, hemen ardından %11 daha düştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala