Kripto Para HaberleriHaberler

Risk izleme firması Solidus Labs, 15 milyon dolarlık stratejik turu tamamladı

Piyasa gözetim şirketi son altı ayda toplamda 35 milyon dolar topladı.

Piyasa gözetim firması Solidus Labs, Cuma günü Liberty City Ventures liderliğindeki 15 milyon dolarlık stratejik bir turu tamamladı. Finansmana GSR ve Exor Seeds de katıldı. Bu, şirketin Mayıs ayında sona eren 20 milyon dolarlık A Serisini takip ediyor. Solidus’un yatırımcıları arasında eski CFTC Başkanı Christopher Giancarlo ve eski SEC komiseri Troy Paredes de yer alıyor.

Şirket, Temmuz ayında Düzenleyici İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak eski CFPB Direktörü Kathy Kraninger‘i işe aldı. Solidus CEO’su Asaf Meir şunları söyledi:

“Bu stratejik tur, daha fazla müşteriye daha erken hizmet vermemizi ve Solidus’un geleneksel ticaret dinamikleri ve manipülasyon tipolojilerinde benzersiz kripto bilgi birikimi ve uzmanlığı kombinasyonunu gerektiren DeFi ve NFT risk sınırlarındaki birçok yeni kullanım durumunu ele almamızı sağlayacak.”

Liberty City Ventures Ortağı Emil Woods‘a göre, “Solidus, geleneksel finans firmalarının ve düzenleyicilerin kripto varlık piyasalarına katılımlarını artırırken ihtiyaç duyduğu piyasa gözetimi ve risk izleme için gerekli araçları geliştirme konusunda ileri görüşlüydü.”

Solidus, 2019’da ilk 3 milyon dolarlık artışını açıkladı. Giancarlo, Haziran ayında ABD’nin merkez bankası dijital para birimi olmadan durgun bir ülke olma riskine inandığı konusunda uyardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala