Kripto Para HaberleriAltcoin HaberleriHaberler

Reddit, olası bir NFT platformu için ‘mühendisler ve liderler’ arıyor

Sosyal tartışma sitesi Reddit, takas edilemeyen tokenler (NFT‘ler) ve dijital ürünler için yeni bir platform haline gelebilecek şeyler için insanları işe almak istiyor.

Kıdemli Senior Backend Mühendisi için bu hafta yayınlanan bir gönderiye göre:

“Ekibi tohumlamamıza, stratejisini belirlememize ve geleceği inşa etmemize yardımcı olacak güçlü mühendisler ve liderler arıyoruz. Bize sorarsanız, NFT hareketi daha yeni başladı, o yüzden gelin ve başlamak için ekibimize katılın.”

Sorumluluklardan bazıları, NFT destekli dijital ürünlerin oluşturulması, satın alınması, satışı ve kullanımı için arka uç hizmetleri tasarlamayı, inşa etmeyi ve sevk etmeyi ve NFT platformunun genel stratejisine katkıda bulunmayı içeriyor.

Reddit’in NFT platformunun hayata geçip geçmeyeceği veya ne zaman geleceği henüz belli değil. Ancak şirket, iş ilanında “Günümüzün en büyük içerik oluşturucularının ve markalarının hayranları artık onları desteklemek, özel erişim elde etmek ve onlarla daha büyük bir bağlantı duygusu hissetmek için doğrudan onlardan dijital ürünler satın almak için akın ediyor. Zamanla bunun daha da büyüyeceğine ve NFT’lerin hayranların en sevdikleri içerik oluşturucuları ve toplulukları nasıl desteklediği konusunda merkezi bir rol oynayacağına inanıyoruz.”

Reddit’in NFT’lere ilk girişi, firmanın Reddit’in maskotu Snoo’nun üç “CryptoSnoos” NFT’sini açık artırmaya çıkardığı bu yılın Haziran ayında gerçekleşti. The Block‘un daha önce bildirdiği üzere CryptoSnoo sahipleri bunu bir profil resmi olarak kullanabilir ve Reddit’i kullanırken yorumlarının parlamasını sağlayabilir.

Reddit, Temmuz ayında Ethereum tabanlı belirteçler üzerine kurulu Topluluk Puanları projesini Katman 2 çözümü Arbitrum aracılığıyla artırdığını açıklamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala