Kripto Para HaberleriHaberler

Reddit, ‘NFT Destekli Dijital Ürünler’ İçeren Platform İçin Kıdemli Mühendis Arıyor

Tartışma paltformu Reddit, değiştirilemez bir token (NFT) platformu için kıdemli arka uç mühendisi aradığı bir iş listesi yayınladı.

Yeni işe alınan kişi Reddit’in geliştirme ekibinin bir parçası olarak “milyonlarca kullanıcının NFT destekli dijital ürünler oluşturması, satın alması, satması ve kullanması için arka uç hizmetleri tasarlamasına, inşa etmesine ve göndermesine” yardımcı olacak.

Reddit’in NFT Platformu için Kıdemli Mühendis Arıyor

Reddit, platformunda değiştirilemez bir token (NFT) özelliği yaratmaya yakın görünüyor ve yakın tarihli bir iş tanımında bunun çevrim içi bir pazar yeri olacağının sinyallerini verdi. Reddit’in, yeni eklenen iş listesinde “NFT platformu” için kıdemli mühendis aradığı ortaya çıktı.

Reddit, Ethereum ve Arbitrum’dan yararlanarak şimdiden kripto para çözümlerine ve blok zincir teknolojisine adım attı. NFT teknolojisine dayalı iş listesi, firmanın topluluk puan sisteminden farklı bir odak noktasına sahiptir.

Reddit’in iş ilanı ayrıntılarında “NFT’lerde fark ettiğimiz bir şey varsa, katılım ve aidiyet duygusu yaratmak için inanılmaz bir güçleri olduğudur” denildi.

Devamında ise  ”Günümüzün en büyük içerik oluşturucularının ve markalarının hayranları artık dijital ürünleri doğrudan onlardan satın almak, onları desteklemek, özel erişim elde etmek ve onlarla daha büyük bir bağ duygusu hissetmek için akın ediyor.” açıklamalarına yer verildi. Şirketin iş listesinde şu ifadeler yer alıyor:

”Zamanla, bunun daha da büyüyeceğine ve NFT’lerin hayranların en sevdikleri içerik oluşturucuları ve toplulukları nasıl desteklediği konusunda merkezi bir rol oynayacağına inanıyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala