Kripto Para HaberleriHaberler

Red Bull Racing F1 Takımı Tezos’ta (XTZ) NFT’leri Yayınladı

Red Bull Racing (Red Bull Racing Honda veya RBR), dünyanın en iyi yarış ligindeki en başarılı takımlardan biridir. Şimdi ise takım, NFT coşkusuna katılarak izleyicisini heyecanlandırıyor.

Red Bull Racing F1 Team NFT sahnesinde!

Basın açıklamasına göre Red Bull Racing, Tezos yüksek performanslı blok zinciri ile ortaklaşa ilk dijital koleksiyonunu açıklamaya hazır.

Ekip, benzersiz bir dizi yarış hatırası yayınlıyor. RBR’nin dijital koleksiyon yolculuğu, en iyi hız yarışçısı Sergio “Checo” Pérez Mendoza tarafından onaylanan sınırlı sayıda bir Meksika GP kaskıyla başlayacak.

Bir sonraki Meksika Grand Prix’sinden günler önce NFT’ler olarak on bin benzersiz kask piyasaya sürülecek. Red Bull Racing, bu sürümü anmak için Checo’nun bugünkü Mexico City Show Run’da sunulan giysi tasarımının unsurlarıyla ilişkili tokenları havadan gönderecek.

Tezos, NFT pazarında kilit bir oyuncu olarak kendisini sağlamlaştırıyor

Red Bull Racing CEO’su ve müdürü Christian Horner, ekibinin vizyonunun ateşli NFT segmentinin vizyonuyla uyumlu olduğunu söyledi:

”Red Bull Racing, hem pistte hem de pist dışında her zaman yenilik ve teknolojinin ön saflarında yer aldı. İlk dijital koleksiyon ürünlerimiz Tezos gibi ortaklar sayesinde bu geleneği sürdürüyor.”

Tezos, birinci sınıf “gerçek dünya” markaları tarafından bir dizi NFT girişimini başlatmış ve desteklemiştir. Yani Behance’in karbon nötr NFT programının lansman ortakları arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala