bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,361.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,750.34
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215400
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.77
Kripto Para HaberleriHaberler

Rarible, Tezos, Flow ve Solana Blok Zincirlerinin Entegrasyonunu Amaçlıyor

NFT pazar yerleri söz konusu olduğunda pazar payı için hararetli bir yarış var. Rarible, bu yıl alandaki en iyi pazarlardan bazılarıyla birlikte adını halka duyurmak için büyük bir girişimde bulundu. Görünüşe göre NFT pazarındada giderek daha rekabetçi bir atmosfer oluşuyor.

Kriptoya özel platformların ve borsaların ötesinde, Facebook ve Gamestop gibi diğer büyük şirketler, NFT’lerde yer alma isteklerini dile getirdiler.

Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformları da devreye girmeye başladı. Bununla birlikte, Rarible, piyasada en iyi NFT pazarı olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Şimdi, bu haftaki NFT.NYC etkinliğinden çıkan yeni bir konuyu ele alalım

Rarible’nın diğer rakipleri artık gaza bastı. OpenSea bugüne kadar bu alanda tartışmasız lider oldu, ancak Coinbase ve FTX gibi büyük borsalar girdikçe artan rekabetle karşı karşıya kaldı.

Ek olarak, yakın tarihli bir basın bülteninde KuCoin, Huobi destekli NFT pazarına ve metaverse ekosistemi SocialFi’ye yatırım yaparak ilgisini gösterdi.

Ek olarak, mevcut oyuncular da girişimleri hızlandırıyor. Ağustos ayında, NFT platformu SuperRare, platformdaki sanatçılara ve koleksiyonculara airdrop olarak bırakılan $RARE tokenlerini açıkladı. Alternatif olarak, Rarible bir yıldan fazla bir süredir yerel bir platform tokenine sahip.

Bu haftaki NFT.NYC etkinliğinin katılımcıları, Rarible CEO’su ve kurucu ortağı Alexei Falin‘in Rarible’ın Tezos, Flow ve Solana blok zincirlerini desteklemek için çalıştığını paylaştığını söyledi. Falin, Perşembe sabahı Edison Balo Salonunda NFT’ler ve mülkiyet ekonomisi hakkında kısa bir konuşma yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala