bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Altcoin HaberleriHaberler

Popüler Kripto Para Analistine Göre Bu Ethereum Rakibi, Büyük Bir Ralli İçin Hazırlanıyor

Coin Bureau’nun ”Guy” takma adlı sunucusu, orta seviye bir Ethereum rakibinin güçlü temellerinin onu başka bir büyük ralliye gönderebileceğini söylüyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1,55 milyon YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformu Fantom’un yerel varlığı olan FTM’nin geçen yılki %18,407‘lik devasa kazanımlarına rağmen hala “yukarıya doğru çok daha fazla alana sahip olduğunu” söylüyor:

“Bunun nedeni, Fantom’un piyasa değerinin orta büyüklükte olması ve temellerinin şu anda onu geride bırakan kripto para birimlerinin çoğundan önemli ölçüde daha güçlü olmasıdır. FTM’nin tokenomikleri de ciddi anlamda sağlam.

CoinGecko’ya göre FTM şu anda 2,66 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %7′den fazla düştü. Guy, dolaşıma giren tek FTM paralarının varlığın stake ödüllerinden geldiğini belirtiyor.

“Bu, günde yaklaşık 500.000 FTM ayarına geliyor ve bu da günlük 1,5 milyon dolarlık satış baskısının hemen altında. Şimdi, bu küçük miktardaki satış baskısı, artan sayıda Fantom kullanıcısı ve yatırımcısından gelen FTM talebiyle kolayca dengeleniyor.

Guy, konuşmalarının devamında ”Bununla birlikte, geliştiricilere verilen herhangi bir FTM bir yıl boyunca aylık olarak kazanıldığından, bu minimum gibi görünse de, Fantom Vakfı’nın devasa geliştirici fonundan gelen bir satış baskısı olması muhtemeldirİfadelerini kullandı.

Kripto analisti ayrıca FTM’nin toplam dolaşımdaki arzının yarısından fazlasının stake edildiğine dikkat çekiyor:

“Eminim ki çoğu, minimumdan daha fazlası için istifleniyor. Mevcut arzdaki bu azalma, FTM’nin yükseliş kabiliyetini daha da artırır.

Hepsinden iyisi, FTM’nin maksimum 3,175 milyar arzı var, bu da enflasyonist ihracın fiyat hareketini tüketmediği anlamına geliyor.”

Guy, mevcut boğa piyasasının geri kalanında Fantom için %100 ila %200 kazanç öngörüyor ve FTM’nin daha yüksek seviyelere ulaşmasının muhtemel olduğunu söylüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala