SponsorFaydalı BilgilerHaberler

Sanal Gerçeklik ve Oyun Projeleri İçin Tasarlanan PlayPad Nedir?

PlayPad, MetaVerse evreninde sanal gerçeklik (VR) ve oyun projeleri için tasarlanmış tamamen merkeziyetsiz ve multi-chain destekli bir IGO (Initial Game Offering) platformudur.

PlayPad, MetaVerse evreninde sanal gerçeklik (VR) ve oyun projeleri için tasarlanmış tamamen merkeziyetsiz ve multi-chain destekli bir IGO (Initial Game Offering) platformudur. Mevcut platformlar belirli zincirlere odaklanırken PlayPad, tüm ağlardan bağımsız bir şekilde tüm projeleri barındırabilir.

Normal şartlarda her proje tarafından seçilen blok zinciri güvenilir olmalıdır. Ancak bu her zaman böyle olmaz. O nedenle PlayPad, seçilen projelerin her biri için bir durum tespiti süreci yürütür. PlayPad, seçilen blok zincirinden bağımsız bir şekilde projeleri farklı kriterlere göre seçmektedir. Bunun yanında, blok zincirinden bağımsız olarak PPAD token sahiplerine yeni projelere yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

PlayPad paneline erişmek için katılımcıların önceden belirlenmiş miktarda PlayPad Token’ı (PPAD) stake etmeleri gerekecektir. Bu, PlayPad’in tam bir ekosistem oluşturma, KYC standartları, DEX, Farklı Platformlarda Oyun Geliştirme ve Köprüler geliştirme hedefinin bir parçasıdır.

PlayPad, esas itibariyle Çok Zincirli Oyun ve NFT Projeleri için sonuç odaklı bir çözüm sağlar. Ek olarak EVM tabanlı blok zincirler arasında yeni kaynak yaratma yöntemi arasında köprü oluşturur.

Proje yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre blok zincirlerin yanı sıra son dönemde popüler olan ve büyük projelere ev sahipliği yapan Solana ve Cardano gibi zincirlerin de ilerleyen zamanlarda ekleneceği belirtildi.

PlayPad’in Farkları Nelerdir

PlayPad, diğer projelere göre içerisinde önemli farklılıklar barındırmaktadır. Standart IDO platformlarındaki sadece stake edilen token miktarına bağlı tier sistemlerinin aksine, PlayPad stake edilen tokenin hangi süreyle stake edildiğine de bakar. 100 PPAD tokeni 100 gün stake etme ile, 1000 PPAD tokeni 10 gün stake etme aynı değerdedir. Bu da diğer hiçbir platformda olmayan daha adil bir tier sistemini kullanıcılara sunar. Böylece daha uygun bir yöntemle, en az masrafla platformda stake ederken diğer ağlardaki projelerin IGO’larına da katılım saglayabilecekler

Ayrıca sistem, bağımsız oyun geliştiricilerinin oyun içi varlıkları NFT şeklinde satmasına izin veren bir NFT market hizmeti sunacaktır. Bu proje sahiplerine yeni kaynak yaratma olacağı da sunar. Proje ister büyük, ister küçük microcar bir proje olsun PlayPad, tüm projelere eşsiz bir IGO platform hizmeti vererek gelişmelerine yardımcı olacak desteği sunacaktır.

PlayPad, planlanan geliştirme sürecine göre hem oyun pazarının gelişmesini, hem de oyun dünyasında NFT pazarının gelişmesini sağlayacak. Bunun yanında NFT koleksiyonlarının hak ettikleri fiyata satılmasını mümkün hale getirecek, projelere çeşitli gelir modelleri sunacaktır.

PlayPad Neler Vaat Ediyor?

  •  Platformda oluşturulan finans altyapısından geliştiricilere önem verilmesi
  •  Geliştiriciler ve oyunlar için tüm projelere yeni ve çeşitlendirilmiş gelir modelleri
  •  Geliştiriciler ve oyunlar için yeni projelere pazarlama ve destek modelleri
  •  Token ekosistemi ve ödül havuzları aracılığıyla geliştiricilerden ziyade oyuncuların da güçlendirilmesi.
  • Private A satışı 6 dakika içinde tükenip Safe Launchta yapılmıştır.

Diğer Private satışları için takvim aşağıdaki gibidir.

PlayPad İletişim

Telegram: https://t.me/playpadAnn
https://t.me/playpadcommunity

Twitter:
https://twitter.com/AppPlayPad
Web site: https://playpad.app/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala