bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Kripto Para HaberleriHaberler

NFT Alıcıları, Genel Satış Düşüşüne Rağmen Birikim Yapmaya Devam Ediyor

Delphi Digital’den alınan verilere göre, alıcıların sayısı arttıkça NFT pazarı her zamanki gibi güçlenmeye devam ediyor. Rapor, genel satış hacmindeki düşüşe rağmen pazarın olumsuz bir dönüşle karşı karşıya kalmadığını belirtiyor.

Günlük NFT satış hacmi ile günlük benzersiz alıcılar karşılaştırması: Delphi Digital

Delphi Digital, NFT’lerin günlük satış hacimlerinin Eylül 2021‘in başından beri düştüğünü, ancak bununla aynı zamana denk gelen alıcılarda bir artış olduğunu bildiriyor. 

En iyi NFT pazaryerlerinin ortalama günlük satış fiyatları: Delphi Digital

Rapor ayrıca farklı platformlarda farklı değerlemelerdeki NFT satışlarını da analiz ediyor. Veriler, SuperRare ve OpenSea‘nin üst düzey NFT’ler için gidilecek pazarlar olduğunu ve SuperRare’in altı kez NFT’lerin günlük ortalama satış fiyatında 100.000 doları geçtiğini gösteriyor. 

Bunun yanında iki platformun günlük ortalama satış fiyatı 30.00060.000 ABD Doları arasındadır. Kayda değer bir husus, OpenSea’nin açık ara en popüler NFT pazarı olması ve belki de platformdaki birçok perakende NFT satıcısının kısmen yardım etmesidir. 

OpenSea’nin pazar payı, tüm NFT pazaryerleri arasında toplam işlem hacminin %97,8‘ini temsil etmektedir. OpenSea, DappRadar’ın satış sonuçları raporuna göre bu alanda son derece başarılı oldu. 

NFT pazarı, Ağustos 2021’de aylık işlem hacminde 1,5 milyar dolar gördükten kısa bir süre sonra kaydedilen ethereum yakma sıralamasına da hakim oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala