NFT HaberleriHaberler

Mutant Ape Yacht Club 1 Milyar Doları Aşan 5. NFT Koleksiyonu Oldu

NBA Top Shot NFT Koleksiyonu ise 6. sırayı almaya 50 Milyon Dolar uzaklıkta.

CryptoSlam verilerine göre Mutant Ape Yacht Club (MAYC), bugün tüm zamanların satışlarında 1 milyar ABD dolarını geçen beşinci NFT koleksiyonu oldu.

Axie Infinity, 4 milyar ABD dolarının üzerinde satış hacmiyle en üst sırada yer alıyor ve onu CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Art Blocks izliyor.

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen MAYC, BAYC NFT’lerin bir “mutant serum”a maruz bırakılmasıyla oluşturulan 20.000 NFT‘lik bir koleksiyondur.

Mutant Ape Yacht Club geçtiğimiz günlerde, yaratıcı Yuga Labs‘ın Larva Labs‘tan CryptoPunks ve Meebits haklarını satın almasıyla son yedi gün içinde %72’den fazla arttığı için satışlarda da bir artış yaşadı.

NFT pazar satışları son günlerde düşerken, CryptoPunks, Meebits, BAYC ve MAYC, Yuga Labs’ın satın alımından bu yana satış hacminde artış gösterdi ve Meebits yedi gün içinde %1.000’in üzerinde arttı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Bitcoin’in 41.700$’ı Geri Alması Uzun Sürmedi

Dapper Labs tarafından başlatılan bir NFT koleksiyonu olan NBA Top Shot, 1 milyar ABD Doları tutarındaki kulübe katılan altıncı NFT koleksiyonu olmaya 50 milyon ABD Doları tutarında bir satış uzakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu