bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,361.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,750.34
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215400
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.77
Kripto Para HaberleriHaberler

Milyarder Bill Miller, Coinbase’in Değerinin Tesla’yı Geçebileceğini Düşünüyor

Bill Miller, Coinbase'in Tesla'dan daha büyük olmasının mümkün olduğuna inanıyor

Business Insider tarafından aktarılan bilgilere göre önde gelen yatırımcı Bill Miller kısa süre önce kripto para borsası Coinbase’in piyasa değerinin elektronik araba üreticisi Tesla’nınkini geçebileceğini tahmin etti.

Amerikalı milyarder, dev otomobil endüstrisinde büyüme için fazla yer olmadığına inanıyor. Ancak kripto endüstrisi hala olgunlaşıyor, bu yüzden ünlü yatırımcı Coinbase’in çok fazla yıkıcı potansiyele sahip olduğuna ikna oldu. Miller’e göre, nihayetinde Coinbase 1 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaşabilir:

”Coinbase, hızla büyüyen, değişen bir sektörde yıkıcı bir şirket olarak kolayca 500 milyar dolar veya 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olabilir.”

Şu anda, Apple, Microsoft, Alphabet ve Amazon, trilyon dolarlık kulüpteki tek ABD kamu şirketi olarak yer alıyor. Coinbase, 68 milyar dolarlık piyasa değeri ile 121. en büyük şirket olarak CME Group ve Intercontinental Exchange gibi firmaların altında bulunuyor.

Coinbase, kripto pazarının zirvesine denk gelen 14 Nisan’da halka açıldı. Şiddetli bir düşüşün ardından şirketin hisseleri Bitcoin ve Ethereum fiyatlarıyla senkronize olarak toparlandı. Miller’a göre Coinbase hissesine sahip olanlar uzun vadeli düşünmeliler:

”Hisse senedinin üç ay, altı ay veya dokuz ay içinde nasıl işlem gördüğü konusunda sarsılacaksanız.”

Bitcoin’e diğer Wall Street yatırımcılarından çok daha önce giren Miller, kripto para biriminin artık yatırımcılar için satın aldığı zamandan çok daha güvenli bir seçenek olduğunu söylüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala