Bitcoin HaberleriHaberler

Mike McGlone, Bitcoin’in Shiba Inu’dan Daha Üstün Olduğunu Düşünüyor

Bloomberg’in önde gelen emtia stratejisti Michael McGlone, ” Dogecoin katili” olarak nitelendirilen Shiba Inu tokeni etrafında oluşan mevcut çılgınlıkta Bitcoin’in olası sonucu hakkında tweet  attı.

Bloomberg’in baş emtia uzmanı, “Dogecoin taklitçisi” olarak bahsedilen Shiba Inu’nun “NGU için tasarım ve pazarlamada bir miktar parlaklığa sahip” olduğunu tweetledi.

Bununla birlikte, SHIB spekülatif bir mem parası olduğu için, riskten kaçan yatırımcı duyarlılığının kripto para piyasasında hakim olacağını ve lider kripto para birimi olan Bitcoin’in durumunu şimdi olduğundan daha güçlü hale getireceğini düşünüyor.

Uzman ayrıca SHIB’nin fiyatının eğrisinin Ethereum’un yükselişinin yörüngesiyle çakıştığı bir tablo paylaştı ve Ethereum’un SHIB yükselişini kolaylaştırdığını söyledi.

PAC Protokolü’nün kurucusu ve eski ABD’li politikacı David Gokhshtein da Twitter sayfasında Robinhood’un SHIB’ye destek eklemesi gerektiğini, bunun hem onu ​​hem de Dogecoin’i hızla harekete geçireceğini yazdı.

Gokhshtein’a göre bunun nedeni, şu anda düzenli perakende yatırımcıların yatırım yapmak için meme kripto para birimlerini aramasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu