Altcoin HaberleriHaberler

Litecoin Fiyatı 24 Saat İçinde %20 Yükselirken 6 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Litecoin ( LTC ), analistlerin enflasyon korkularına bağladığı daha geniş bir kripto para piyasası rallisinin ortasında, Mayıs 2021’den bu yana LTC/USD için en yüksek seviyeler olan %20‘lik günlük kazançlar kaydetti.

14. en büyük dijital varlık, üç gün içinde %25‘in biraz üzerinde artarak fiyatını neredeyse 250 dolara çıkardı. Bu arada, kripto para birimlerinin toplam değeri, şimdiye kadarki en yüksek seviye olan yaklaşık 3 trilyon dolara ulaştı .

Bitcoin etkisi

Piyasa değerine göre dünyanın önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin ( BTC ), Salı günü 68.500 doların üzerinde yeni bir rekor seviyeye yükseldi. Ether ( ETH ) de tüm zamanların en yüksek seviyesini 4.840 doların üzerine çıkardı.

Son 24 saatte en iyi 15 kripto paranın performansı. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, Litecoin de dahil olmak üzere, yalnızca birkaç üst düzey alternatif kripto para birimi (altcoin), önceki 24 saat içinde Bitcoin’e karşı daha iyi performans gösterdi.

Messari tarafından sağlanan veriler, büyük ölçüde işlem gören LTC/BTC çiftinin neredeyse %14 arttığını ve Bitcoin’den Litecoin pazarlarına sermaye göçünde bir artış olduğunu gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala