Bitcoin HaberleriHaberler

Kripto Analisti Alex Krüger’dan 2021 Sonu için Bitcoin Tahminleri

Popüler ekonomist ve kripto para analisti Alex Krüger, önümüzdeki haftalarda ve aylarda Bitcoin (BTC) için bir görünüm sunuyor.

YouTuber ve kripto stratejisti Scott Melker ile yeni bir röportajda Krüger, Bitcoin’in sonunda 1 milyon dolarlık fiyat etiketine ulaşacağını tahmin ediyor; ancak, fiyat hedefinin zaman çerçevesinin kapmak için hazır olduğunu söylüyor.

“Bir milyon Bitcoin mi? Bence kesinlikle olacak. Ne zaman olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bence çok yol var.”

Kripto analisti, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için yıl sonu fiyat hedefini de açıklıyor.

“Yıl sonuna kadar 100.000 dolar mümkün mü? Bence bu pek olası değil. Normal şartlar altında bunun hayal olduğunu düşündüm. Ama bunlar normal durumlar değil.

Kısa süre önce bir dizi ETF‘yi (borsada işlem gören fonlar) onayladık ve bu her şeyi değiştirdi, sanırım. Yani benim temel senaryom daha çok 75.000 – 85.000 dolar gibi. Yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabilir miyiz? Kesinlikle yapabiliriz.”

Krüger ayrıca Bitcoin’in on yıl içinde altından daha büyük bir varlık sınıfı olarak ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Bitcoin bir varlık haline gelir. 10 yıl içinde altından daha büyük olabilir. Bence Bitcoin’in rolü aslında altına karşı rekabet ediyor. Bu, genç nesillerin altınıdır.”

Ekonomist, kripto para birimlerinin öngörülebilir gelecekte diğer varlıklardan daha iyi performans göstermeye devam edeceğini de ekliyor.

“Aslında, kriptonun uzun bir süre boyunca en iyi performans gösteren varlık sınıfı olmaya devam edeceğini düşünüyorum. Aslında zaman dilimleri boyunca. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala