bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Kripto Para HaberleriHaberler

King Fury Film Yönetmeni “Unicorn Masters” NFT’lerini Başlattı

Dövüş sanatları komedi filmi dizisi “King Fury”nin yönetmeni David Sandberg, 1980’ler ve 90’lardaki filmlerdeki canavarca aksiyon figürlerinden ilham alan “Unicorn Masters” adlı yeni değiştirilemez token (NFT) serisini piyasaya sürdü.

Unicorn Masters’ın Halloween sürümü, rahatsız, bedensiz ve kuru olarak tanımlanan 15 3D işlenmiş animasyon karakterini içeriyor. NFT karakterleri parlak görünüyor ve böylece yürüyen bir oyuncak olduğu yanılsaması yaratıyor.

Sandberg’in büyüdüğü filmlerden ilham alan NFT’ler, bir NFT ve Web 3.0 prodüksiyon şirketi Decrypt’in bir bölümü olan Decrypt Studios’un ilk NFT parçasıydı. Decrypt aynı zamanda kripto para medya sitesi olarak faaliyet gösteriyor.

Aktarılan bilgilere göre insanlar NFT’lere MetaMask uzantısıyla Chrome tarayıcılarından teklif verebilirler. Açık artırmanın bugün saat 12:00 EST‘de sona ermesi planlanıyor.

Sandberg, gelecekteki film projelerinde NFT karakterlerini kullanmayı ve hatta gelecekteki filmlerini finanse etmek için NFT’lerden yararlanmayı planlıyor. Ancak Decrypt’e verdiği demeçte, proje hiçbir şey vaat etmiyor ve hala deney aşamasında denilebilir.

Mart ayında Decrypt, okuyucuları içeriğiyle etkileşime geçmeye teşvik etmek için kendi kripto para birimi olan Decrypt Token’ı (DCPT) piyasaya sürdü . Proje, “Blockchain’in Medyayı Dönüştürme Potansiyelini Keşfetmek” konulu yakın tarihli bir Uluslararası Haber Medyası Derneği raporunda vurgulandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala