bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Kripto Para HaberleriHaberler

Jim Cramer, Kripto Para Yatırımcılarına Risklere Karşı Dikkatli Olmalarını Tavsiye Etti

Amerikalı ünlü televizyoncu Jim Cramer, kripto para yatırımcılarına dijital varlık endüstrisiyle ilgili risklere karşı dikkatli olmalarını tavsiye etti. 

Cramer ayrıca enflasyonist nedenlerden dolayı kripto para avcısı olmadığını, bunun yerine “sadece kumar oynadığını” itiraf etti.

”Orada Milyonlarca Büyük Budala Olabilir”

CNBC sunucusu Jim Cramer, kripto para birimleri ve onlarla çalışan insanlar hakkında tartışmalı bir duruş daha paylaştı

Cramer, endüstrinin “daha ​​büyük aptal teorisi” ile ilişkili olduğuna inanıyor. Özünde bu kavram bir varlığı satın alarak ve daha sonra onu daha yüksek bir fiyata satın alacak birileri olduğu için satarak para kazanılabileceği fikrini ifade eder.

Cramer, “milyonlarca daha büyük aptal” olduğunu düşündüğü için kripto varlıklarını elinde tutma sözü verdi. Çin’in bu yaz dijital varlık ticareti ve madenciliği üzerindeki baskısını takiben, neredeyse tüm Bitcoin zulasını sattığını ifade etti.

Ünlü sunucu, ikinci en büyük kripto para biri olan Ethereum’un da savunucusu olmadığını söyledi ve hatta varlığın fiyatı arttığında pozisyonlarını satacağını itiraf etti. Cramer diyor ki:

“Ethereum’a özel bir bağlılığım yok ve sonunda, yükselmenin bittiğini düşündüğümde pozisyonumun geri kalanını satacağım.”

Cramer paylaşımlarının devamında “Enflasyon sigortası olarak bitcoin veya Ethereum satın almadım. Dürüst olmak gerekirse, kumar oynuyordum. Ben sadece kalabalık psikolojisi üzerine kumar oynuyordum ve bu olayların neden arttığına dair hiçbir fikrim yok.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala