Kripto Para HaberleriHaberler

İşte Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre 2021 Kapanırken Büyük Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin

Kripto tüccarı ve Altcoin Daily ortağı Aaron Arnold, yükselişe hazır olduğunu düşündüğü en iyi beş kripto varlığını paylaştı.

Tüccar, 1.08 milyon YouTube abonesine ilk seçiminin Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor. Arnold, platformun merakla beklenen parachain slot müzayedelerinin, blok zincirlerin ağda başlatılmasını sağlayacak meyve vermeye başlamasıyla birlikte, DOT’un Kasım ayında toplanmaya hazır olduğunu düşünüyor.

Polkadot ekibi, parachain kaydını etkinleştirme hareketini açıklayan bir tweet paylaşıyor.

“Parachain müzayedeleri muhtemelen 4 Kasım’da başlayacak ve 4 Kasım’da olmazsa [o zaman] orada bir ara olacaklar. Mesele şu ki, Polkadot bir sonraki seviyesine yürüyor.”

CoinGecko‘ya göre, Polkadot kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırdı ve şu anda 51.24 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki Ethereum (ETH) akıllı sözleşme rakibi Avalanche (AVAX). Arnold, AVAX’ın risk sermayesi yatırımcıları arasında popülaritesinin arttığını belirtiyor.

“Çığ Vakfı, VC parasını ekosistemine aktarmaya devam ediyor, bu da bu alandaki en iyilerden bazılarını kendine çektiği anlamına geliyor. Bu Avalanche için büyük ölçüde yükseliş.”

“Parayı harcıyorlar ve çok fazla inşaat, geliştirme ve para getirecekler, bu yüzden Avalanche konusunda iyimserim.”

Tüccar, Avalanche Foundation‘ın, merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemez token (NFT) platformlarının yanı sıra diğer “ortaya çıkan kullanım durumlarında” gelişmeyi teşvik edecek 220 milyon dolarlık bir yatırım fonu olan Blizzard’ı yeni başlattığını belirtiyor.

Arnold’un üçüncü seçimi Cardano (ADA). Cardano akıllı sözleşme blok zincirinden, ağdaki kullanımın hızla arttığını gösteren zincir üstü verilere işaret ediyor.

Cardano’da özellikle bundan dolayı yükseliş var: Toplam işlem sayısından, günlük işlem sayısından, günlük toplam ücretten bahsetsek de, Cardano (ADA) kullanımı artıyor…

Tüm bunlar Cardano için inanılmaz derecede olumlu ve ekosisteminin bu kadar büyüdüğünü görmek güzel.”

Ayrıca metaverse belirteci Decentraland‘ı (MANA) başka bir en iyi rakip olarak listeliyor.

Facebook’un metaverse geliştirmeye odaklanma duyurusunun, yatırımcıların dikkatini sektöre yönelttiğini ve bunun MANA’nın fiyatının %300’den fazla patlamasına yardımcı olmuş olabileceğini söyledi. Şu anda MANA 2.92$’dan işlem görüyor.

Son olarak Arnold, THORChain‘e (RUNE) bir göz atar. Protokolün Ethereum, Bitcoin (BTC), Binance Smart Chain (BSC) ve THORChain arasında zincirler arası takasları etkinleştirme yeteneğini vurgulayarak DeFi’ye daha fazla birlikte çalışabilirlik getiriyor.

“Size karşı oldukça dürüst olmak gerekirse, THORChain hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem, o kadar çok içine giriyorum. Kullanışlı görünüyor.”

Elbette tüm bunlarla KYC (müşterinizi tanıyın) yok, bu da onu yine çok havalı kılıyor.

Yazma sırasında RUNE, şu anda 16.40$’dan işlem gören önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20$’a doğru tırmanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala