bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,127.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,700.92
tether

Tether (USDT)

$ 0.999326
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216040
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.45
Kripto Para HaberleriHaberler

Intel Corp, Kripto Para Alanına Giriş Yaptı!

Intel Corp, Coinbase'deki 780 bin dolarlık payını açıkladı.

Piyasanın önde gelen yarı iletken çip üreticilerinden Intel Corp, popüler kripto para borsası Coinbase‘de küçük bir hissesi olduğunu açıkladı.

Gelir bakımından dünyanın en büyük yarı iletken çip üreticisi olan Intel, Coinbase’in A Sınıfı adi hisse senetlerinin yaklaşık 3.014 hissesine sahip olduğunu açıkladı.

Raporlara göre, bu hisselerin değeri 788.000 doları aşıyor. Şirketin milyarlarca dolarlık değeri göz önüne alındığında bu oldukça küçük bir yatırım olarak görülebilir ancak yine de kripto para alanında attığı önemli bir adım diyebiliriz.

Intel Corp, Coinbase’e ilk yatırımını 2021’in ikinci çeyreğinde yaptı. Ticaretin ilk gününde Coinbase’in değeri 112 milyar dolara kadar yükseldi. Raporlara göre, Coinbase o zaman en değerli ABD borsası olarak anıldı .

Ek olarak Coinbase, kullanıcıları için ticaret seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, en son 12 Ağustos’ta platformuna beş varlık daha ekledi. Bu varlıklar, Request (REQ), TrueFi (TRU), Quickswap (QUICK), Wrapped Luna (WLUNA) ve Axie Infinity (AXS) olarak kayıtlara geçti.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala