Blockchain HaberleriHaberler

Hintli Milyarder Evan Luthra Alfprotocol Danışma Kuruluna Katıldı

Hintli Milyarder Evan Luthra, hızla genişleyen protokol için en önrmli danışman olarak hizmet edecek.

Alfprotocol’un danışma kurulu, Hintli milyarder Evan Luthra’nın varlığıyla güçlendirildi. Luthra, fon girişimi Startup Studio Online aracılığıyla hızla büyüyen teknolojilere yatırım yapıyor.

Son beş yılda Luthra, çeşitli bölümlerde 300’den fazla şirket kurdu ve bunlara yatırım yaptı. Bunlara yemek teknolojisi, seyahat, fintech, gece hayatı, yiyecek ve içecek, yaşam tarzı, yapay zeka, eğlence, moda, karma gerçeklik ve daha fazlası dahildir. Snapchat ve Eaze.com gibi bazı ünlü isimler portföyünün bir parçası.

Milyarderin web sitesine göre, tüm bu şirketlerin toplam piyasa değeri 1 milyar ABD doları. Milyarderin sertifikalı bir Melek yatırımcı olmasının yanı sıra, blok zinciri alanına da girdi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Biden’ın Kripto Kararı Olumlu Tepkiler Alıyor

Evan Luthra’nın Girişiyle Alfprotocol’a İlgi Artıyor

Luthra şimdi Alf’in danışma kuruluna katıldı. İlgi alanları arasında Alfprotocolün başarısı ve blok zinciri teknolojisinin dünya çapında milyonlarca insanın hayatını iyileştirme potansiyeli yer alıyor. Projeyi ve hedeflerini geliştirmek için etki alanlarını getirmeyi ve başarıya ulaşmak için ekiple birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor.

“Alfprotocol, Solana blok zincirinde yeni DeFi standartlarını belirleyebilir. CEO ile yapılan görüşmeden sonra, ekip yetkinliği ve deneyiminin yeterince yüksek olduğu açık ve Alfprotocol’un danışma kuruluna katılmak harika!”
Alfprotocol CEO’su Matas; “Evan gibi bir danışmanı işe almak büyük bir başarı. Tecrübesi, değeri ve dünya çapındaki muazzam etkisi paha biçilemez ve onunla çalışmaya başlayacağım için çok heyecanlıyım!” dedi.
Alfprotocol, mevcut DeFi endüstrisindeki tüm sınırlamaların olmasa da çoğunun üstesinden gelebilecek yeni bir platformdur. Alf erken aşamada ve desteğe ihtiyacı var. Alfprotocol danışma kurulu burada devreye girer. Danışma kurulu, Alfprotocol’un geliştirilmesine yardımcı olmak için Alfprotocol’a rehberlik ve destek sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu