bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Kripto Para HaberleriHaberler

GameStop, NFT’ler, Kripto ve Blockchain için Muhasebe Müdürü İşe Alıyor

Video oyunu perakendecisi GameStop, 3 Kasım’da yayınlanan bir iş ilanına göre, takas edilemeyen tokenler (NFT), kripto para birimleri ve diğer blockchain teknolojisi uygulamaları için bir muhasebe uzmanı arıyor.

Şirket, elektronik ticaret muhasebesi ya da oyun konusunda deneyimli birini işe almak istiyor. İşi alan kişi GameStop’un teknoloji ve iş geliştirme ekipleriyle birlikte çalışacak.

İşe alınan kişi, firmanın NFT platformunun operasyonel muhasebe süreçlerini “en üst düzeyde kontrol ve bütünlük” ile denetlemekle görevlendirilecek.

2021’in başlarında perakende yatırımcıların Wall Street’e karşı isyanının merkez üssünde bulunan GameStop, Nisan ayı başlarında kripto meraklısı bir blockchain analisti için bir iş pozisyonu açtı.

Bunun yanında Mayıs ayında NFT platformu için yeni bir web portalı başlattı. Geçen ay şirket, “Web3 Gaming Başkanı” aramaya başladı ve kripto para birimiyle ilgili çok sayıda iş ilanı ekledi.

Bu arada, hisseleri Reddit yatırımcılarının sevgilisi haline gelen başka bir şirket olan AMC, yıl sonuna kadar sinema salonlarında kripto para birimleri kabul etmeye hazırlanıyor ve şu anda Shiba Inu’yu eklemeyi düşünüyor.

Sinema zinciri AMC, geçtiğimiz haftalarda Dogecoin’i ekleyeceğini duyurdu. Son olarka ise Shiba Inu haberi geldi. SHIB bu gelişmeden sonra önemli bir sıçrayış yaşamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala