Altcoin HaberleriHaberler

Floki Inu, Londra’da Reklam Kampanyası Başlattı

Adını Elon Musk’ın köpeğinden alan bir meme kripto para birimi olan Floki Inu ($ FLOKI), Londra’nın toplu taşıma sisteminde büyük bir reklam kampanyası başlattı.

Londra’nın toplu taşıma sisteminde artık ortalama tüketicinin güvenini” artırmak için ”Floki’yi alın” gibi cümleler bulunuyordu.

Financial Times’a konuşan proje lideri Saber, kripto para birimi alanında çok sayıda “dolandırıcı” olduğunu kaydetti. Medium’da Floki Inu’nun destekçileri, reklam kampanyasının Los Angeles, Japonya, Çin ve Rusya için planlanan diğer kampanyalarla birlikte yürütüleceğini yazdı.

Floki Inu’nun reklam bütçesi, yeni alıcılara uygulanan %4‘lük bir ücretten geliyor. Tokenler, “influencer’ları işe almak” ve “Floki ekosistemini daha da geliştirmek ve büyütmek” için kullanılıyor. Financial Times, projenin pazar cüzdanlarının artık harcayacak 3,5 milyon dolardan fazla kripto varlığı olduğunu bildiriyor.

Elon Musk‘ın projeye herhangi bir şekilde dahil olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını belirtmekte de fayda var. Daha önce, herhangi bir FLOKI’ye sahip olup olmadığını soran bir kullanıcıya yanıt veren Musk, yalnızca BTC, ETH ve DOGE satın aldığını söylemişti.

Shiba Inu’nun ($SHIB) son 90 gün içinde %900‘ün üzerinde artmasıyla, memeden ilham alan kripto para birimleri son birkaç aydır yükselmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala