Kripto Para HaberleriHaberler

Floki Inu, DAO Yükseltmesinin 1. Aşamasını Tamamladı

23 Ocak’ta, Shiba Inu’nun ($SHIB) en güçlü rakiplerinden biri olarak gösterilen Floki Inu’nun ($FLOKI) arkasındaki ekip, DAO yükseltmesinin birinci aşamasını tamamladı.

Floki Inu ($FLOKI) Nedir?

Bu kripto para birimini yaratma fikri, 25 Haziran’da Dogecoin ($DOGE) savunucusu Elon Musk‘ın Shiba Inu köpeğinin adının “Floki” olacağını tweet atmasından sonra doğdu.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Kripto Para Borsası BtcTurk’te Erişim Sorunu Meydana Geldi!

Floki Inu ekibi, $FLOKI belirtecini kullanacak projelerden bazılarının aşağıdaki gibi olduğunu söylüyor:

  • Valhalla: “Şu anda FLOKI ekibi tarafından geliştirilmekte olan bir Play-To-Earn NFT oyun metaverse’i. Valhalla ile amacımız, kriptoyu başka türlü duymamış olabilecek birçok kişinin bir NFT oyunu aracılığıyla kripto para birimini ve blok zinciri teknolojisini keşfetmesini ve bunu yaparken ödeme almasını sağlamaktır.”
  • FlokiPlace: “NFT ekonomisi güçlü ve yalnızca daha canlı hale gelecek. Ayrıca, insanların kripto para birimi ile fiziksel ürünleri kolayca satın alabilecekleri bir dünya için sabırsızlanıyoruz. FlokiPlaces, temel ödeme seçeneği olarak FLOKI tokeni ile kripto para birimi ile ödeme yaparken insanların NFT ve fiziksel mal ticaretini kolaylaştırarak bu boşluğu doldurmayı hedefliyor.”
  • Inuversity: “FLOKI, hemen hemen herkesin kripto para birimine ve bir şekilde blok zincirine maruz kaldığı bir dünya yaratmaya yardımcı olmak için çalışıyor. Bunu başarmak için, insanları blockchain teknolojisi hakkında eğitmenin misyon açısından pratik olduğuna inanıyoruz. Floki Inuversity, önde gelen kripto para birimi eğitim platformu olacak. Odak noktası, FLOKI’nin hitap ettiği ana akım kitleyi eğitmek ve onları kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine daha aşina hale getirmektir.”

Floki Inu’nun DAO Yükseltmesi

17 Ocak’ta Floki Inu ekibi, Floki’nin DAO olduğu bir geleceği desteklemek için akıllı sözleşmesini yükseltme amacını açıklamak üzere bir blog yazısı yayınladı.

Ekibin bir DAO’ya geçmek istemesinin nedenleri şunlardır:

  • Önemli CEX’lerde listelenme girişimlerimiz sırasında ortaya çıkan ana temalardan biri, FLOKI’nin V1 geçmişi sayesinde daha fazla merkezileştirilmemesi İHTİYACI.
  • Spesifik olarak, FLOKI’nin bir DAO haline gelmesinin projeyi güçlü bir şekilde konumlandırdığı, daha da merkezi olmayan hale getirdiği ve önemli CEX’lerde listelenme hedeflerimize ulaşmayı kolaylaştırdığı söylendi.
  • FLOKI’nin sonunda bir DAO olacağı konusunda çok nettik ve sahip olduğumuz bilgilere dayanarak, daha erken bir DAO olmak FLOKI’yi benimsemeyi kolaylaştırıyorsa, o zaman bunu yapmak için mükemmel bir zamandayız.
  • Veriler ve trendler, kripto devleri Binance, Kucoin, ByBit ve hayırsever dev Kimbal Musk gibi saygın isimlerin yaptığı hamlelerin gösterdiği gibi, DAO’nun kriptonun geleceği olduğunu açıkça gösteriyor.”

Kısacası, “bu hareket hem zorunluluktan hem de esasen kripto para biriminin geleceğinin ne olduğunu anlamak için yapılıyor” ve $FLOKI’nin en iyi kripto varlık olmak için ihtiyaç duyduğu benimsemeyi elde etmesini sağlıyor.

DAO yükseltmesinin 1. aşaması Cumartesi sabahı başladı ve Pazar günü tamamlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu