bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Altcoin HaberleriHaberler

Fidenza Artist, Alıcıların Henüz Görmediği 7 Milyon Dolarlık Ethereum NFT Satıyor

Kısa Notlar

  • Fidenza’nın arkasındaki sanatçı Tyler Hobbs, henüz basılmamış yeni NFT’leri açık artırmaya çıkardı.
  • Tüm NFT’ler bir gün içinde tükendi ve satışlarda 7 milyon dolar aşıldı.

Milyonlarca dolar değerindeki gizemli bir kutu gibi düşünün.

“Fidenza” dijital sanat eserleri bugüne kadar 150 milyon dolardan fazla (Ağustos ayındaki 3,3 milyon dolarlık Fidenza 313 satışı dahil) satış hasılatı elde eden Tyler Hobbs, bir sonraki koleksiyonu “Incomplete Control”ü 9 Aralık’ta canlı bir kişisel baskıyla yayınlayacak.

Ve Cuma günü, alıcılar henüz görmedikleri Incomplete Control sanat eserlerine bağlı NFT’ler (karşılaştırılamaz tokenler) için kullanılabilecek “altın tokenler” için 7 milyon dolardan fazla olan 1.800 ETH harcadılar.

NFT’ler satılana kadar her bir darphanenin belirlenen fiyatının her beş dakikada bir düştüğü Hollanda müzayedesi Cuma günü başladı ve bir günden kısa sürede tükendi. En yüksek iki NFT 80 ETH ya da 322.756 Dolar ile satılırken, en düşük olanlar 30 ETH ya da 120.846 Dolar ile satıldı.

Üretken NFT sanat koleksiyonu ArtBlocks’un bir parçası olan Fidenza, 150 milyon doların üzerinde 37.000 ETH’den fazla satılan sanatsal bir algoritmaya dayanan 999 renkli pastiş serisidir.

Hobbs’un yeni koleksiyonu, 9-13 Aralık tarihleri arasında New York City’deki Bright Moments galerisinde görücüye çıkacak ve Hobbs, analog ve dijital dünyadaki kontrol temasını yansıttığını söylediği yeni seriyi sunacak.

Hobbs, Incomplete Control sitesinde yeni koleksiyonla ilgili olarak, “Her çalışmanın etki elde etmesi belirli bir süre, anlayışı elde etmek için başka bir süre ve tükenmeye ulaşmak için daha uzun bir süre gerekir” diyor.

Yeni NFT’ler sipariş üzerine yapılır ve Aralık ayına kadar (alıcılar dahil) herkese açık olmayacaktır. Art Blocks’ta barındırılacaklar ve bir ERC-721 NFT olarak sunulacaklar. Alıcılar, biletlerini NFT’leri ile değiştirmek için hazır bulunmalıdır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala