bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,127.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,700.92
tether

Tether (USDT)

$ 0.999326
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216040
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 209.45
Haberler

Facebook, 4. Çeyrekte Başlayan Artırılmış/Sanal Gerçeklik Bölümü Sonuçlarını Dağıtacak

Sosyal ağ, hareketin metaverse'i geleceği için ne kadar önemli gördüğünü yansıtıyor.

Facebook, üçüncü çeyrek kazanç açıklamasında, dördüncü çeyrekten itibaren artırılmış/sanal gerçeklik bölümü olan Facebook Reality Labs (FRL) için sonuçları açıklamaya başlayacağını duyurdu.

  • Şirket, “Tartıştığımız gibi, yeni nesil çevrimiçi sosyal deneyimleri geliştirme çalışmalarımızın önemli bir parçası olan artırılmış ve sanal gerçeklik ürün ve hizmetlerimize önemli kaynaklar ayırıyoruz” dedi. “Yeni segment açıklamaları, FRL’nin performansı ve yaptığımız yatırımlar hakkında ek bilgi sağlayacaktır.”
  • CEO Mark Zuckerberg, Facebook’u bir metaverse şirketi olarak yeniden konumlandırma planlarını tartıştı ve şirketin yeniden markalaşmayı ve hatta potansiyel olarak kendisini buna göre yeniden adlandırmayı planladığı son raporlar var.
  • Dördüncü çeyrekten itibaren Facebook, iki raporlanabilir segmenti olan yeni bir raporlama yapısına sahip olacağını söyledi: Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp ve diğer hizmetleri içeren Uygulama Ailesi (FoA); ve artırılmış ve sanal gerçeklikle ilgili tüketici donanım yazılımı ve içeriğini içeren Facebook Reality Labs (FRL).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala